Wpis z mikrobloga

@Nevak: najlepsze, że najwięcej komentarzy w tym znalezisku to pisowskie trolle, które ubolewają, że TVPiS jest na głównej i to z płomieniem xD
  • Odpowiedz
@Nevak: przecież główna wykopu zawsze była pełna polityki. Konserwy po prostu mają ból tyłka, że wykop już nie jest spamowaniu Korwinem, imigrantami i innymi pierdami
  • Odpowiedz
  • 64
@Nevak A najwyżej plusowane komentarze w znalezisku są od prawaków i to srogich. W sumie wolałem czasy kiedy spamowali kwotą wolną zamiast globalna.info i odkrywamy-zakryte, nowymi teoriami spiskowymi albo ruskimi gadzinówami.
  • Odpowiedz
@Nevak: Przyszedłem z głównej bronić OPa, bo jedziesz go niesprawiedliwie.
Wrzuca takie znaleziska bo tyko to ma jakąś szansę znaleźć się na głównej. Jeśli interesujesz się leśnictwem, oraz walką o wolną aborcję to będziesz wrzucał na wykop jedynie znaleziska o aborcji, bo wszystkie twoje o leśnictwie i tak będą miały 2 wykopy i 5 zakopów z dupy z powodem "nie nadaje się".
I nie ma tutaj co mówić o tym, że
  • Odpowiedz
@L3stko: > 9 znalezisk w przeciągu 9 miesięcy. Zaiste polityczny spamer z OPa.

Nikt nie twierdzi że wymieniona osoba to jest polityczny spamer. Tylko że przywala się o ściek na głównej wykopu, samemu tworząc podobnie.

Tu chodzi o hipokryzję.
  • Odpowiedz
@Cinoski: Na mikroblogu też jest ograniczony przekrój tematów, które mogą się przebić. Ile w gorących było ciekawych wpisów o grach czy filmach w porównaniu do najnowszych doniesień o życiu kolegów Kononowicza. Ja np. rzeczach którymi się interesuje piszę w miejscach, bo na wykopie nie ma to sensu.
  • Odpowiedz
  • 18
Zawsze śmieszy, że ci ludzie uważają się za "normalnych użytkowników" reprezentujących przeciętne poglądy, a za punkt odniesienia dla normalnych, apolitycznych czasów na wykopie uważają okres sprzed ~5 lat XD
  • Odpowiedz
@ObserwatorPPR: No to dobrze że w ogóle spróbował nie wrzucając niczego innego ostatnimi czasy.
Wykop zawsze był zaspamowany polityką, może poza początkowymi 5 latami, ale typ ma ewidentny ból dupy że to nie prawica dominuje a nie bo "wypoke upada bo jakości brakuje".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nevak: Czytacie w ogóle swoje komentarze? niczym od prawaków się nie różnicie,tak jak oni liżecie się po jajach z zachwytu że spamujecie główną xD
  • Odpowiedz
@Nevak: Kiedyś mnie też tak jeden przekonywał, że cała główna to neuropa i lewactwo. Wtedy naliczyłem jakoś ~20 znalezisk z "prawej strony" i 4 z neuropy. Fajnie by było umieć puszczać tak niezniszczalne bańki jak te, w których żyje oblężona prawica
  • Odpowiedz