Wpis z mikrobloga

Kochani! Nastawiłam sobie budzik, żeby złożyć Wam życzenia z samego rana, jednak trochę zaspałam, wybaczcie.
Widziałam dzisiaj już sporo życzeń na wykopie, postaram się nie powtarzać. Serce mi się raduje, że jest ich tak dużo, jednak szybko znikają, ponieważ mają niewiele plusów.
A nuż wypowiem życzenie, którego nie było, a które ma szansę się spełnić. Mam nadzieję, że w niczym Was nie urażę, bo i takie zarzuty dzisiaj już widziałam pod wpisami.

Ten jeden raz otaguję wpis #przegryw
Wybaczcie Panowie, ale wielu z Was przynajmniej w ten jeden dzień w roku potrzebuje dobrego słowa.

Życzę Wam, żebyście doczekali końca systemowej dyskryminacji (wysoki wiek emerytalny, odbieranie mężczyznom przestrzeni na okazywanie emocji i posiadanie "kobiecych" hobby).

Życzę Wam, żebyście w każdej życiowej sytuacji, nawet tej z pozoru parszywej, byli w stanie znaleźć choć jeden pozytyw. Takie dzienniki wdzięczności, nawet prowadzone na bieżąco w głowie (na początek), podnoszą dobrostan psychiczny.

Żebyście mieli kogoś, z kim możecie porozmawiać. Czasem w życiu jest tak, że nie możemy powiedzieć wszystkiego tylko jednej osobie - boimy się, że zacznie się sama tym martwić, że komuś rozpowie, nawet jeśli w dobrej wierze... Chciałabym, żebyście znaleźli przeciwieństwo takiej osoby - kogoś, kto wesprze Was we wszystkim.

Życzę Wam, żebyście zawsze byli zdrowi, ponieważ wtedy świat stoi przed Wami otworem. Pamiętajcie proszę o tym, jak zachęcam Was do samobadania jąder raz w miesiącu. Zdrowie to coś, na co Wy sami macie ogromny wpływ swoim stylem życia.

Młodszym mężczyznom życzę znalezienia dobrej szkoły, w której będą akceptowani i brani pod uwagę. Starszym mężczyznom życzę satysfakcjonującej pracy. Czasem jednak zdarza się tak, że obie te rzeczy są dla nas nieosiągalne. Dlatego życzę Wam też odskoczni, która pozwoli odreagować, zapomnieć, niezależnie od tego, czy to wspinaczka górska, opieka nad dziećmi czy robienie origami.

Życzę Wam dobrych relacji z ludźmi. Bez manipulowania, gierek, krzywdzenia siebie nawzajem. Dobrze, żeby były ciepłe, pełne zaufania i zrozumienia.

Nie wiem, czego więcej Wam życzyć. Zostawiam Wam tu przestrzeń na pomyślenie o swoim własnym marzeniu.

#meskiezdrowie #dzienmezczyzn #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
KRISSVector - Kochani! Nastawiłam sobie budzik, żeby złożyć Wam życzenia z samego ran...

źródło: comment_1615358433ir4Qz7AOVpD41kcvfoMXle.jpg

Pobierz
  • 21