Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Środa, 10 marca 2021. Imieniny: Cypriana, Marcela, Aleksandra. Słońce wstało dziś o 06:14. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 11 godzin i 25 minut, w zenicie znajdzie się o 11:57 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:40. Ciemna noc zapadnie o 18:57, ale gwiazd można wypatrywać od 18:15.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 36
@micke:
Dzień dobry, podobno nie działa więc wklejam:
https://youtu.be/FTQbiNvZqaY

Drodzy zebrani Mężczyźni!
Świat bez Was był by bez sensu. Dobrze, że jesteście i swoim "niebieskim" umysłem równoważycie nasze "różowe" postrzeganie otoczenia :)
Wszystkiego co najlepsze, a szczególnie cierpliwości do nas :p

@algus @Dddkop @Dioddy @Dziesion @petla_sprzezenia @piupiulaserem @unizony_czlonek @mobutu2 @Hansim33 @slabehaslo @Syskiev @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze
Hej wszystkim!
Wczoraj pojechałam do koleżanki z dawnej pracy z którą się nie widziałam od prawie 4 lat. Już pod samym jej domem, na ostatnim zakręcie nagle słyszę głośne JEBS.

Osoby które wrzucają duże kamienie na jezdnie razić prądem bez litości (°°

Gdyby nie to, że auto rodziców okazało się być zakamuflowanym czołgiem to pewnie wracałabym wczoraj na lawecie. Trzeba będzie podjechać
@shitty_support oczywiście, że wysłałam zanim skończyłam pisać.

Na podkarpaciu zimowo i mroźno, powietrze ostre aż szczypie w nos, a pani sprzątaczka właśnie napierdziela szczotką o poręcze w bloku z góry na dół - tak jak 30 lat temu :) Wypijcie coś ciepłego na brzuszek i pamiętajcie żeby codziennie dawać innym coś ciepłego na serduszko. Może drobny komplement, może szczere 'dziękuję', może szeroki uśmiech.

No i oczywiście najlepsze życzenia dla wszystkich facetów! Jesteście
@Sikorka2017: nie wiem co za psikus dzisiaj. że chłopaki nie mogą ogladać poranne cycki. gratulacje wszystkim.

Gratulacje dla wspaniałego dodatku do tego nudnego i męczącego świata, gdzie na drodze łez możemy przynajmniej dzielić się brzemieniem z istotami, których współczucie sprawiają, że przynajmniej niektóre chwile tego życia są dobrze spędzone.
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: i reszta ()

Dżem dobry! Słoneczko świeci, na dworze zimno, a ja siedzę w projektach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byle do 15.

Trzymajcie się kochani,
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck

Najlepsze życzenia dla wszystkich fajnych mężczyzn - tutaj i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby wódka była zawsze zimna, auto odpalało na mrozie, szefa milszego w pracy, podwyżki wypłaty i obniżki na