Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
P0lka liczyła już na romantyczny spacerek połączony z konsumpcją burgera. Niestety rzeczywistość ją rozczarowała. Nie ma burgera, nie ma spaceru, jest tylko samotność. Cieszy mnie fakt, że w dniu swojego święta odebrała ważną lekcje, lekcję tego jak czuje się statystyczny mężczyzna przez całe swoje życie. Czy wyciągnie z tego naukę? No bez jaj, wiadomo, że nie xd

#p0lka #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #szkalowaniewitaminek #tinder #badoo
A.....0 - P0lka liczyła już na romantyczny spacerek połączony z konsumpcją burgera. N...

źródło: comment_1615237973D9BSGfA7Ec5jRjN3YhUFWN.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
@Angil230: rób jak chcesz ale moim zdanie jest to bez sensu, operacja klaudiusz miała sens bo odkłamywała rzeczywistość ale też miała duże problemy bo nie było żadnych statystyk tylko kilka losowych rozmów, jeśli chcesz robić takie rzeczy to polecałbym podejść bardziej naukowo.
  • Odpowiedz
@Angil230: można połączyć obie rzeczy, dla Ciebie nie będzie to duży wysiłek wystarczy zapisywać ile dałeś w prawo ile odpisuje i po ilu wiadomościach średnio tracisz parę przy chamskim (XD) zachowaniu, a na pewno wielu ludzi będzie bardzo zainteresowanych, no ale rób jak uważasz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kingwing1: nie no ja tam robię to na prywatnym koncie, szukam sobie koleżanek na seksy, bo stwierdziłem, że nie ma co się ograniczać. Jak możesz mieć jedną to możesz mieć 20.
  • Odpowiedz
@Angil230: to co zrobiłeś było podłe :/
Szkoda mi Kamili, mam nadzieję, że kiedyś zdasz sobie sprawę, że to co zrobiłeś jest nie na miejscu. Być może w przeszłości, ktoś Cię tak traktował, ale czy ty musisz zniżać się do ich poziomu ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@Angil230: Ja tylko zapytam, czy ta konkretna dziewczyna Cię w jakikolwiek sposób skrzywdziła, że ją potraktowałeś jak śmiecia? Przykre to w sumie
  • Odpowiedz