Wpis z mikrobloga

TL;DR W SPOJLERZE
Chciałbym wyjaśnić za co dostałem bana. Ale zacznijmy od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze to założyłem tag #codziennepolkol w celu wykopkowych zabaw jakich wiele na tym portalu, przez prawie miesiąc nie było z tym najmniejszych problemów. Jakoś po trochę ponad tygodniu(?) poprosiłem moderację o przyznanie mi "tagu autorskiego" tj. moje wpisy pod tym tagiem pojawiają się w pierwszej kolejności. W tym też celu trzeba napisać do wykopu na ich kontakt picrel. Jak widać nie było z tym najmniejszego problemu, na dodatek zakładam, że sprawdzili jakiego typu content jest wrzucany na ten tag - tutaj otaguję #moderacjacontent i przy okazji zawołam @a__s bo jak rozumiem trzeba sprawdzić czy nie naursza on standardów wykopowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i tak sobie radośnie wrzucałem ku uciesze przeszło 1000 osób, które to plusowały, ilość plusów wahała się od 700 do ponad 1000 z kilkoma wyjątkami w postaci 100-300 - zazwyczaj jak się zapomniałem i wrzuciłem o dziwnej porze.
Aż któregoś pięknego dnia zobaczyłem, że dostałem bana... za flood/trollowanie. Oczywiście pierwsze co zrobiłem, to odwołałem się do wymoderowanego contentu z wiadomym skutkiem - odrzucone PICREL W KOMENTARZU(1) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego też natychmiastowo napisałem na kontakt wykopu ze skutkiem, a raczej jego brakiem, a odpowiedzi też żadnej nie dostałem oprócz kopiuj>wklej PICREL W KOMENTARZU(2).
Nie żeby coś, ale bardzo niefajnie bo po wykopie lata znacznie więcej gównowpisów, które są specjalnie źle tagowane, albo w ogóle tylko po to żeby użytkownicy to oglądali m.in. źle otagowane patostreamy, mecze, polityka, jakieś giełdy i inne duperele, które nikogo za bardzo nie interesują. Ja z kolei od drugiego wpisu utworzyłem specjalnie tag gdyż wpis pilotażowy zebrał przeszło 5000+ plusów co ma jakby nie patrzeć spory zasięg i nie chciałem tym samym niepotrzebnie zaśmiecać niezainteresowanym gorących.
No i nie wiem co dalej z tagiem, ale jak tylko moderacja się ustosunkuje to #codziennepolkol z aktualnie 69 - HEHEHEH obserwujących będzie nadal miało dostarczany codzienny content.
ʕʔ
@2-Fenyloetyloamina @Sandrinia - przepraszam jak wołam, nie jestem pewien, ale to chyba ty miałaś wpis w którym zastanawiałaś się co się stało z Megawonszem_dziewienc ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Megawonszdziewienc - TL;DR W SPOJLERZE
Chciałbym wyjaśnić za co dostałem bana. Ale z...

źródło: comment_161523411977CagaJCKFLsR2qXyAhosI.jpg

Pobierz
  • 14