Wpis z mikrobloga

Kilka myśli nt. pierwszego z trzech materiałów na koniec sezonu:

1) Materiał nie jest zrobiony najlepiej z PRowego punktu widzenia. Bardzo dużo niedopowiedzeń, które mogą zaszkodzić Ekipie. Jednocześnie warto zaznaczyć, że znaczna część z nich została umieszczona specjalnie, żeby "odczarować" ich wizerunek(pizza). Jednak takie kwestie jak płacenie za wyjazd przez pracowników czy fundowanie klipów i problemy z US - mozna to bylo zrobic inaczej
2) Należy zastanowić się nad stanem psychicznym Łukiego i Marty, chodzi ofc o alkohol
3) Związek/#!$%@? się Nowciaxa z Martą to tylko potencjalna drama, gdzie znowu będzie trzeba wybrać kto odchodzi a kto zostaje w Ekipie
4) Nie do końca podoba mi się kierunek w którym Ekipa poszła - ta nadmierna ilosc wulgaryzmow nie oznacza ze juz nie są family friendly, a że są bucami XD Imo wpływ Pateca nie jest zbyt pozytywny, no ale wiadomo ze ziomek
5) Wątek asystentów za 2,5k - no #!$%@? nie najlepiej to wygląda ponownie XD Tromba XD
6) Fajny wątek spółki - fajnie, że coś pokazali o spółkach-córkach z grami.
7) Wujek chyba ma problem do DżoDżo, że ten przejmuje kontrole nad kanałem Majka

#friz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AlmostDivine: dokładnie, większość co wymieniłeś poprostu nie powinno się tam znaleźć.
Co do dzodzo, myślę że majk nie jest poprostu na tyle ogarnięty żeby samemu to ciągnąć, ale do końca nie wiemy jak to wygląda od środka
Pateca bym się nie czepiał bo jest jedna z istotniejszych i barwniejszych postaci
@AlmostDivine: Zatrudnia tyle osob a pozniej udaje ze jest soba i wgl Ameryczka prawdziwe zycie na siłe pokazuje jakies alko(nie ogladam zbytnio ale zauwazylem ze tam #!$%@? leca co chwile i jakas wstawka z picia ktora nic nie wnosi zeby podkreslic jakie to naturalne) itp po #!$%@? mu Ci menagerowie jacys PR jak sam i tak robi co chce