Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Ja jebe jest 6.30 rano i w radiu już jeden stały temat: dzień kobiet i co kupić kobietom?

Czy wypada kupić kwiaty, czy czekoladki, czy najlepiej nowego Mercedesa z salonu i kwiaty do tego, bo czekoladki już nie pasują kolorystycznie do mercedesa GLE w kolorze burgundunowej szminki. Do tego oczywiście wywiady z przypadkowymi mężczyznami którzy już stoją w kilometrowej kolejce po bukiety róż w cenie 15 zł za sztukę, a takich róż to należy kupić oczywiście minimum sto, z kokardami, wstążkami akcesoriami, śpiewakiem, grajkiem i stepującym hiszpanem.

#dzienkobiet #swietonarodowe #polacy #polska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dudi-dudi: dzisiaj rano w Antyradiu korwin-piotrowska zastanawiała się czemu jest tak mało kobiet w książkach do historii i czemu to jest "hestory" a nie "herstory", ręce mi opadły.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: @majsterzpolski: @pzlpzlpzl: @Creed-Bratton:

Co do samotności, to szczęśliwy związek może będzie mieć 1/3 mężczyzn, którzy obecnie wchodzą na rynek matrymonialny. Następna 1/3 będzie mieć nieudane relacje, które sumarycznie przysporzą im więcej kłopotów niż szczęścia (rozwody, dramy, nieudane małżeństwa). A ostatnia 1/3 w ogóle nie będzie mieć związków, gdyż nie spełnia standardów kobiet. No, może trochę mniej, bo trzeba jeszcze uwzględnić facetów, którzy zaniżą
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: Ja ponowie pytanie, poza seksem i posiadaniem dzieci po co pchac sie w zwiazek? Wiadomo, jak chcesz miec rodzine albo stalego partnera to ok. Ale tak pozatym zwiazek obecnie jest opcjonalny, tzn mowie tu juz o dojrzalych ludziach, ktorzy maja za sobą jakies doswiadczenia. I tak jak mowisz: kto nie umie byc sam bedzie nieszczesliwy.
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: zakochasz się to zapomnisz o tych z dvpy wyciągniętych liczbach. Szczęśliwie widzę dookoła że wbrew temu co tu czytam wcześniej czy później każdy sobie kogoś znajduje, nawet najgorsze karły i paszczury. Potwierdzają to statystyki, single to zdecydowana mniejszość a prawiczki po 30 to niecały 1% mężczyzn w tym wieku. 70% dwudziestokilkulatkow uprawiała s--s w przeciągu ostanich kilku miesięcy. Czasem spotykam starych znajomych i nawet ja choć jestem blue pillowcem czasem się zastanawiam jak taka pokraka może brać ślub. Miłość zaślepia. Nawet te dziewczyny które mają milion wymagań gdy się zakochują zapominają o nich i ostatecznie są z kimś kto nawet nie jest w ich typie. Znałem takie laski co tylko +180 i ten typ ze zmierzchu a są z niższymi od siebie i mają dzieci.

@pzlpzlpzl: do wszystkiego poza seksem który można mieć od ręki ew za drobną opłatą. Każdemu chodzi o co innego więc napiszę co kocham w mojej kobiecie i po co mi ona

-by móc się zwierzać z tajemnic z ukrytych uczuć,
-by mieć się komu wyżalić i wypłakać. Osobę która pocieszy
  • Odpowiedz
@pzlpzlpzl: ja umiem żyć sam. Tak jak umiem żyć bez pieniędzy i umiem żyć w polsce. Ale pp co skoro bycie kochanym jest znacznie lepsze i nadaje życiu nowych barw niedostępnych w żaden inny sposób tak samo życie z pieniędzmi jest mniej stresujące.
  • Odpowiedz
@Pierorzek:

zakochasz się to zapomnisz o tych z dvpy wyciągniętych liczbach


Co to za argument? Abstrahując ode mnie, do związku potrzeba zakochania dwóch stron, a to i tak nie gwarantuje sukcesu. 35-50% małżeństw kończy się rozwodem. To są właśnie ludzie, którzy myśleli, że "zakochanie" jest wystarczającym powodem, by pakować się w to szambo. Zakochanie przemija zwykle po 2
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: wybacz że tak chaotycznie ale cytowanie coś mi nie wchodzi na telefonie

kobiety są przeważnie niższe od mężczyzn. Ich średni wzrost jest niższy. Dlatego ich partner najczęściej jest wyższy. Moja dziewczyna jest ode mnie wyższa i gdyby nie wykop nawet bym nie wiedział że to jakiś problem.

Są kobiety które po wypadku męża opiekują się nim latami. Zmieniają pieluchy, kąpią, dźwigają i karmią. Ciężko nie nazwać tego
  • Odpowiedz