Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Ja jebe jest 6.30 rano i w radiu już jeden stały temat: dzień kobiet i co kupić kobietom?

Czy wypada kupić kwiaty, czy czekoladki, czy najlepiej nowego Mercedesa z salonu i kwiaty do tego, bo czekoladki już nie pasują kolorystycznie do mercedesa GLE w kolorze burgundunowej szminki. Do tego oczywiście wywiady z przypadkowymi mężczyznami którzy już stoją w kilometrowej kolejce po bukiety róż w cenie 15 zł za sztukę, a takich róż to należy kupić oczywiście minimum sto, z kokardami, wstążkami akcesoriami, śpiewakiem, grajkiem i stepującym hiszpanem.

#dzienkobiet #swietonarodowe #polacy #polska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@dudi-dudi: na szczęście u mnie w robocie same chłopy, cisza, spokój, każdy skupiony na swoich obowiązkach. Mieszkam sam, jestem sam, rodzina 200km dalej. Nikomu nie muszę kupować kwiatów ani innych dupereli. Portfel się cieszy. Profilaktycznie tylko jakaś wiązanka życzeń z neta hurtowo na messa i dzień kobiet uznaję za zakończony ( )
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: a nie lepiej kupić swojej kobiecie gorącego hiszpana co ja przegrzmoci, zamieszka z nią, będzie prawil komplementy i swoją osobą zapewniał twojej kobiecie codzienną dawke dopaminy, a ty cały ten cyrk będziesz utrzymywał i gówno z tego miał? To jest prawdziwe poświęcenie i dowód miłości!
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: głównie słyszę facetów gadających o tym dniu, a od żadnej koleżanki nie słyszałam nic na ten temat - mamy w to #!$%@?, można dziś obiad kobiecie zrobić dobry albo kupić świeże kwiaty do domu i tyle, a Wy się wszyscy plujecie jakby nie wiadomo co się działo dziś
  • Odpowiedz
@zaorany: a nocy płaku płaku skończę samotny i niekochany przez nikogo xD no ale mam kase kuhwaaaaaa, mogę se kupić ajfon za 10 tys bo jestem kuhwa kiiiiimś xD
Prawda jest taka, że samotność to najgorsze gówno w życiu poza jakimiś #!$%@? chorobami, i albo udajesz że tego nie wiesz albo skutecznie to wypierasz.
  • Odpowiedz