Wpis z mikrobloga

Im bardsiej poznaje ten język tym bardziej mnie takie memy śmieszą


@y0gas: Tak to jest, jak język stworzony na początku do tego, aby przycisk na stronie po kliknięciu w niego strzelił fikołka albo menu się rozwinęło, zaczął być wykorzystywany do budowania systemów, CMSów i wielkich projektów, do których na początku nikt nawet nie planował go wykorzystywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@y0gas: biorąc pod uwagę te wszystkie fikołki które #!$%@? js to jest nic w porównaniu z ekosystem tego języka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElFlexosteron: nawet mi o tym gównie nie mów xD składnia do dupy, określanie zmiennych jak w jakimś programie dla siedmio latków, funkcjonalności to ma zero. Ostatnio w ramach nauki zrobiłem strony z zastosowaniem JQuerry Ajaxa i PHP, i nie chce mieć już nic więcej wspólnego z js..
  • Odpowiedz
Ostatnio w ramach nauki zrobiłem strony z zastosowaniem JQuerry Ajaxa i PHP, i nie chce mieć już nic więcej wspólnego z js..


@Retsew: To radzę zostać na swoim poziomie z technologiami z przed dekady w takim razie bo faktycznie programowanie asynchroniczne może być za trudne.

Tak to jest, jak język stworzony na początku do tego, aby przycisk na stronie po kliknięciu w niego strzelił fikołka albo menu się rozwinęło, zaczął być
  • Odpowiedz
@WalesakEuropejski:

Node i npm, JS jest topową i najbardziej rozwojową technologią.

I myk, zwyklacka strona w przeglądarce, która wyświetla praktycznie statyczną treść, po zaimportowaniu node_modules zajmuje tyle, co pół internetu z lat 2001-2003 xD, no ale chociaż jest nowocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu podolepiano różne rozszerzenia i protezy, żeby "ten obrazek robił fikołka" na różnych przeglądarkach, a teraz to się nazywa nowoczesność, bo aby wyświetlić
  • Odpowiedz
@WalesakEuropejski: Zesrałeś się, że aż po drugiej stronie monitora poczułem XD

Jeżeli ktoś utknął w technologiach z przed ponad dekady powinien raczej skupić się na zdobywaniu wiedzy, poszerzaniu horyzontów i poznawaniu trendów zamiast pisać tego typu wysrywy które są jedynie świadectwem braku wiedzy.


Jakie wysrywy, dobrze się czujesz? Wyraziłem tylko swoją opinię, którą absolutnie nie chciałem urazić wielkiego pana programisty fullstack. Ale fakty są też takie, że w pracy i nie
  • Odpowiedz
@hekktik: jasne, że to programowanie, ale ilość dziwnych rzeczy, jakieś próby naprawiania błędów etc... Rzeczy typu strict mode, typeof null (tak to jest błąd w języku). I takie ogólne pdejście twórców (w szeczoonosci na początku) "to ma być język obiektowy czy funkcyjny? A #!$%@?, uż jest tak #!$%@?, że zostawimy taka dziwna hybrydę"
  • Odpowiedz