Wpis z mikrobloga

Halko południowi kolarze, może pora zacząć się ustawiać, żeby mieć to nagrane zawczasu... od 18 zjeżdżom na Gůrny Ślůnsk i do jakiegoś 23 jestem na bazie i śmigam po okolicy zalepiając kwadratowe dziury z fatrem. No ale chciałbym też coś z szanownymi kolegami z Internetu przejechać!

@Mortal84 ma ponoć zaplanowaną jakąś trasę w okolicach Żor, żeby zdobyć takiego #kwadraty, co to żodyn na mapie go niy mo. To czemu nie zdobyć go grupką Mirków i Mirabelek? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Panie Mortalu kochony, jakieś obiekcje co do tego? Wprawdzie nagłe ochłodzenie jest przewidywane, ale prognozy z dnia na dzień się nie sprawdzają, a co dopiero na 2 tygodnie do przodu. Niemniej mam propozycję, żeby w niedzielę, 21.03, COŚ ZAKRĘCIĆ. POWOLUTKU ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Bo ja powolniak jestem.

Wołam tych, co to wiem, że zajmują się jeżdżeniem w moich rodzinnych okolicach i może mieliby chętkę na takie zebranko vikopków rowerowych @edicsson @againcognito @MordimerMadderdin @metaxy @guru8 @Masterczulki
#rower
  • 66
@Mortal84: do tego nie mam kwadratów na DW935 między Kobielicami a Suszcem, w niedzielę jest szansa na znikomy ruch tam, zwłaszcza, że ciągle chyba remontują Pszczyński odcinek tej drogi. I z Kobióra byśmy polecieli przez las na Radostowice, bo chcę tę dróżkę pokazać @MordimerMadderdin :DD Po tym Gwarusiu ja już totalnie wyluzowany co do trasy, odległości, czasu ... acz coś mi się ubzdurało, że to już zmiana czasu by była XD
@Masterczulki: Mojej wagi i tak nie pobijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AbaddonLincoln: No i git, u mnie rekord to 130 kilometrów, z czego bodajże 70 kilometrów to było tempo dla emerytów, a właściwie dla nieruchliwych kumpli xD Pierwszą setkę wczoraj zaliczyłem jadąc sporo pod wiatr, walcząc z niechęcią do dalszych wojaży xD Także, jak będzie doborowe towarzystwo to może morale wzrosno xD

Ale Ty z Kobióra