Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przypomniała mi się historia ze szkoły średniej, chodziłem do liceum z moja kuzynką (ona taka 8/10, dwa lata młodsza). Jak robiłem imprezę na osiemnastkę to zaprosiłem parę osób i po imprezie conajmniej dwóch kolegów do niej zarywało. Jakiś czas po imprezie przyjachała do mnie i sobie gadaliśmy z nią i z siostrą o tym, że jeden kolega do niej zarywał i zaprosił na studniówkę (gwoli rymu nadamy mu imię Piotrek). Kuzynka mówi, że przecież Piotrek jest brzydki (chłop ponad 180cm, na studiach potem miał #tinder to 200-300 par i to takie niezłe loszki, wiem bo z nim mieszkałem, teraz ma loszkę ładną ale nie poznał jej na tinderze), strach pomyśleć kim był dla niej ktoś mojego typu, z twarzy 5/10 wzrost 175. Drugi typ co do niej zarywał miał 190 z twarzy 6/10 ale też go olała. Nawet kilka lat temu, przed erą tindera #blackpill istniał.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6044c80fd2f37c000a2c0d4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: im młodsze laski tym bardziej liczy się dla nich wygląd a nie charakter bo wiadomo że np taka 16 latka nie myśli o ślubie i przyszłości, myśli tylko o tym aby w tym momencie pokazać się z jak najlepszym Chadem. A skoro pokazuje się z Chadem to ona myśli że też jest piękna. Miałem kolegę w średniej co laski na niego leciały tylko dlatego że był przystojny a to był
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: LO @Arkos12: mam ponad 30 i ktoś jakby worek otworzył w okolicy tego wieku. Panny całkowicie z poza ligi pokazywały cycuszki.
Fakt pozostaje faktem tinder zaczął działać jak poszedłem po pomoc do kolegów z reddedit.

jaki #!$%@? brzuszek jak jesteś singlem, co Ty w życiu masz do roboty by brzuszek zapuszczać.

Moja walka z zakolami jest nierówna ale korzytam z wszelkiej dobroci farmacji by to powstrzymać.

Zasadniczo to rynek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arkos12: @M_xxx: fakt zmieniłem podejście, doszedłem do wieku którym. miałem #!$%@? czy jakaś panna będzie się mną interesowała. A im bardziej miałem #!$%@? tym szybciej dochodziłem do 3 bazy.

W wieku 16-24 byłem tylko smutnym chłopcem którego panny zbywały.
@lukaschels: Po pierwsze nie obchodzi mnie kozaczenie na wykopie że karyna ci pokazała cycki. Wiem że są zjeby tak bardzo poszukujące akceptacji że nawet pisząc w necie anonimowo do randoma na drugim końcu polski będą zmyślać i koloryzować byleby pokazać przed nim swoją (i tak nieprawdziwą) wyższość, bo to jakimś cudem poprawia takiemu zjebowi samopoczucie.

A po drugie...
Jeśli wraz z wyższym wiekiem rozglądasz się za starszymi kobietami to nie tylko