Wpis z mikrobloga

Na wykopie MUSISZ byc albo ultra lewakiem albo turbo katolem prawakiem - po prostu nie ma innej opcji.

To teraz zryje wam beret moimi pogladami ( ͡° ͜ʖ ͡°):
- gospodarka powinna isc w kierunku kapitalizmu ALE z ograniczeniami - jak np. przy zakupie wielu mieszkan, czy monopolizacji przez korporacje
- jestem rasista (niestety z doswiadczenia) ALE popieram wolnosc i prawa dla wszystkich osob - niezaleznie od np. orientacji
- nie wierze w 52 plcie ALE tak samo nie wierze w instytucje kosciola (co nie wyklucza mojej tolerancji jw)
- nie trawie kibolstwa ALE tak samo nie trawie agresywnych lgbtowcow
- nienawidze ludzi ALE szanuje wszystkich i toleruje

No to jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz m.....0 - Na wykopie MUSISZ byc albo ultra lewakiem albo turbo katolem prawakiem - po...
źródło: comment_1615118426sG92ifXDmoAofH0Mh1S2rg.gif
  • 13
@Ptrg: Ma sens zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną lewicową narrację pt. Przyjmujemy każdego w dowolnych ilościach i sponsorujemy mu socjal bo to taki sam człowiek jak my więc mu się "należy" i trzeba go chronić. Także obecnie rasizm jest po prostu odporem tej lewackiej propagandy i powiewem zdrowego rozsądku.

I zaznaczam, że nie chodzi o to aby karać ludzi o innym kolorze skóry czy orientacji. Po prostu należy się przyglądać co
@kuna999:

Także obecnie rasizm jest po prostu odporem tej lewackiej propagandy i powiewem zdrowego rozsądku.

Rasizm ma konkretną definicje, selekcja imigrantów na podstawie konkretnych cech osobowych czy jego umiejętności to nie rasizm. Tylko to jest ocenianie pojedynczych osób na podstawie tylko i wyłącznie jego cech a nie na podstawie cech, które ktoś przypisał osobom z jego kolorem skóry czy jego narodowości.
@marcooo80: No to masz tak samo jak ja. Najlepsze jest to że ludzie którzy cię nie znają i usłyszą jakąś twoją opinię na jakiś temat, zaraz ją zradykalizują, wyrwą z kontekstu pod swoją modłę i nazwą albo lewakiem, albo prawakiem :D.

Tak jak mnie tu nazywają szurem/foliarzem/płaskoziemcą za udostępnianie materiałów kwestionujących pandemię i skuteczność lockdownów :D

A co się działo kiedy krytykowałem BLM będąc w UK to o cie panie :D