Wpis z mikrobloga

@Arktosik: Ale bystrzacha z ciebie.W google są tysiące poradników ale nie zamierzam tracić czasu na materiały,z których wyniosę błędne lub nie aktualne informację.Wolę zapytać się osób,które zaczynały w podobny sposób i odniosły w tym mniejsze lub większe sukcesy.Z takimi gówno komentarzami pal gumę na elektrode.
@nocne_zwidy: unikaj gównostronek z tutorialami. Kup sobie książkę Horstmanna zieloną, a w międzyczasie zanim przyjdzie ściągnij sobie jre z oracla i spróbuj skompilować i odpalić hello worlda z konsoli. Jak to się uda to pobierz sobie intellij i rób wszystkie ćwiczenia z książki. Jak skończysz książkę postaw sobie aplikację webową na tomcacie.
@nocne_zwidy: ja na początku byłem bardzo zagubiony w tym wszystkim też, teraz wiem że właśnie taką ścieżką powinienem był iść i to byłaby opcja zoptymalizowa pod kątem solidnego (choć uczciwie powiedziawszy krótkiego) merytorycznego przygotowania poprzez przerobienie książki i przejście płynnie do pisania serwerów i naukę tego jak działają. Springa nie polecam na początek bo to kobyła i narzut związany z jej ogarnięciem będzie duży.