Wpis z mikrobloga

Mireczek dotarł z Fokusem, którego właśnie robię w ramach rozdajo. Klasycznie z szarego w czarny, jak wiadomo Black Cars Matter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam Fokus cały w hologramach od maszyny rotacyjnej. Ale jak przystało na fachowca wiem jak temu zaradzić. Drzwi gotowe, czas na tylny błotnik

@MentorPL Działam dalej :)

#autodetailing #wroclaw #wypolerowany #detailing #motoryzacja
Foxio - Mireczek dotarł z Fokusem, którego właśnie robię w ramach rozdajo. Klasycznie...

źródło: comment_1615029229bTQvSWUly42ku4rDJBTH4i.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foxio: Nie wiem w sumie co masz na myśli z tamtymi hologramami co były ale skoro efekt jest lepszy niż ten co przypuszczałeś to się niesamowicie cieszę ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foxio: kupiłem nowe czarne auto, chwalić pana, że trafiło się gotowe bo bym się zastrzelił z łuku. Czemu #!$%@? czarny jest taki niewdzięcznym kolorem do utrzymania? Rysy po paznokciach widać nawet
@Foxio: nigdy nie pracowałem tymi pastami co nieco sobie później poczytam. Ostatnio przesiadłem się z manzerny na sonaxy i jestem zadowolony. Tez coś sobie działam. Moge odezwać się na Pw żeby tu nie mącić w temacie i pogadać o detailingach?
@PolskiBumelant: wszystko zależy od auta, są lakiery pancerne są takie co rysują się od patrzenia. Ale nie zależnie od lakieru zasada jest jedna - jak dbasz tak masz. Wiadomo nie można być niewolnikiem własnego auta, ale wystarczy pilnować tego żeby myć auto zgodnie ze sztuką.

@Rapek6263: pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MentorPL: wsumie szkoda że nie mówiłeś ze będziesz na zimówkach, to kazałbym Ci zabrać letnie. Odrazu bym umył :)

@Foxio: Przyjechałem z innej części kraju a letnie trzymam w jeszcze innej części kraju - gdybym miał być na letnich to by przeciągnęło termin ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale nic straconego - jak będę znów we Wrocławiu i będzie wolny termin to wrócę :D
Jak ktoś zostawi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foxio: kładziesz może ceramikę? Gdzie masz studio? Miałem na swoim teraz kisho ale mój "były" detailer się wyprowadził i zostały resztki coata, zapchanego swoją drogą już pewnie przez brud i sól.
@let_it_be: kładę - Żerniki Wrocławskie. Ostatnio miałem klienta na wosk, ale po dekontaminacji zadzwoniłem z pytaniem czy przypadkiem powłoki nie ma położonej... Okazało się, że 3 lata temu położyli właśnie Kisho. Wystarczyła dekontaminacjia i powołka jak nowa - więc może wystarczy zrobić serwis.