Wpis z mikrobloga

tak serio, nie jest wam wstyd z tymi łestlimami? 25zł to dzisiaj kosztuje śniadanie dla 3 osob w sklepie, gala jest raz na 3-4 miesiące, pompują w to sporo kasy, oglądacie konferencje, interesujecie sie tym, spamujecie "xD" na tym tagu jak ktoś coś #!$%@? a później "yyy ma ktoś restrim?" jak bidoki. Ja kupilem z 7 do tej pory, raz byłem niezadowolony jak były problemy technicznie. oddali kase.
#famemma
  • 17
@alverini: Ja tam kupiłem wszystkie oprócz tej UK,a teraz się zastanawiam ,bo karta taka sobie średnio intersująca dla mnie i też trochę znudzony tym jestem i nawet jakby przycięło lestlimie to trudno .To już tam kwestia indywidualna każdego czy chce zakupić pejperwiu i mieć komfort,że nic nie zatnie można sobie zestopować,przewinąc czy się #!$%@?ć w lestlimy,które w każdej chwili mogą się przyciąć.Oczywiście tłumaczenie,że nie ma co wspierać tego badziewia,a śledzić to
@Bubu4: a skąd wiesz, że będę oglądał dzbanie? #!$%@? ci do tego co robię.

@Meserole: kupowałem z 4 razy, ale odkąd są takie nudne walki typu Andrzejewska vs way of blonde to mam to w dupie czy będę mógł oglądać, czy nie

@alverini: a ten tag niby służy wyłącznie wspieraniu famemma? Dużo wpisów tutaj wprost wyśmiewa samą federację jak i zawodników
@DEATHSTROKEBACK: aha, czyli nie oglądasz, nie ineresujesz się i tylko przychodzisz tutaj pisać i czytac bo ich wyśmiewasz... ale ciebie to nie interesuje nic a nic... ok.

Prez ostatnie 2 dni masz zaspamowane postami z fejmem, gdzie tlumaczysz kto i dlaczego chce walki w k1 a nawet mowisz ze obstawiasz walki. walki, które ciebie nie intertesuja XD
#!$%@? 25 Ziko za śniadanie. U mnie bułeczki szynka, serek, jakiś twaróg/serek białkowy i w 15 się zamykam dla 3 osób. Za takie zamożne życie bym do 10 nie dotargal xd śniadanie 25, obiad z 50m? Kolacja 25 i na miesiąc 3k xd
@alverini: nigdzie nie napisałem, że się tym nie interesuje, samym famem się interesuje, walki obstawiam zawsze dla funu, ale jeżeli chodzi o ogół to nie podoba mi się kierunek w którym idzie ta federacja, zaczynała jako cyrk, a teraz idzie w pseudo sportowe walki, bez żadnej otoczki konfliktu.

Wiadomo, że im się to bardziej opłaca bo sponsorzy itp. ale dla mnie straciło to na wartości więc ot co nie jestem za
o żyj jako łeb i baran


@MarlenkaIQ30: właśnie ty jesteś baranem i biedakiem na dodatek, mowisz, ze nie wiesz czy obejrzysz na tagu co chwile się udzielasz. Jam nie masz nawet 20zl to pożycz od mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)