Wpis z mikrobloga

Przeglądnąłem sobie kilka profili ludzi z którymi chodziłem do podstawówki gimnazjum i mają tak samo wyoski status jak wtedy.
Oskariat ma się dobrze fotki z dziewczynami, bogactwa, zagraniczne wczasy ,
a kto wtedy był przymułem pozostał nim nadal oni mają zdjęcie brzydkiej smutnej mordy pod profilowym i kilka lajków często status "wolny" i czasem info o gównorobocie, gównoszkole ktora ukończył.
Murzyn który pobił mnie w przedszkolu dzisiaj jest z laska 9/10
Moi gnębiciele mają się dobrze jedynie poza paroma sebkami bo wiadomo że to patola i inne prirytety mają ale karyny obracają więc nie jest źle bo pewnie czują się dobrze.
#przegryw
  • 17
@anonanonimowy321 a to u mnie na odwrót. Najbardziej popularną laska w klasie podstawówki ma 2 dzieci z dwoma różnymi facetami gdzie obaj ojcowie są w więzieniu. Lokalny dresik który próbował się nade mną znęcać ma dziecko i leży w śpiączce (z tego co słyszałem na własne życzenie). Najpopularniejszy chłopak w podstawówce zniknął w ogóle z życia ludzi. Pousuwał wszystkie SM i się zaszył. Pewnie ma konto na wykopie. A najpopularniejszy z gimnazjum
@Risthar: u mnie tez królowa karyn zostala samotna matka 2 dzieci, kazde z innym. Pracowalem chwilę w urzedzie miejskim w dziale zasiłków i widzialem jej papiery i prawie bylo mi jej szkoda. Większość patusów nie ma kont, ci którzy maja to jeden ukrywa się w kanadzie bo go szukają kryminalni, drugi na squocie w anglii a trzeci mieszka w ruderze na wsi pod miastem ze swoim partnerem i szuka ciagle pracy