Wpis z mikrobloga

Już chyba wiadomo, dlaczego rafonix postanowił sapać do wardęgi. Nie chodzi nawet o samo stworzenie z nim "konfliktu" i o walkę na FAME MMA, tylko o to, co wardęga powiedział na kilku wywiadach. Mianowicie: "Rafonix ma zakaz pokazywania swojej twarzy na youtube, a i tak pokazuje. Youtube może i działa wolno, ale jednak działa dając bany z opóźnieniem" itp. Rafonixowi od razu zapaliła się lampka w głowie i na pewno przez myśl mu przeszło:

Kurła, co on #!$%@?... co on #!$%@? ten chłop... Typ ma kurła po czterdzieści koła na lajwach i jeśli tak będzie dalej #!$%@?ł, to w końcu żadnej walki na famemma już mi nie dadzą, bo się przestraszą bana. Nie będę mógł pokazać mordy nawet na konferencji. Chłop... chłop niech zamknie dupę lepiej i tak nie #!$%@?. Znalazł się kurła detektyw... ja bym go #!$%@?ł... #!$%@?ł chłopa z federacji, ale niestety uja mogę.


Zdał sobie sprawę, że jeszcze rok i niewiele osób będzie chciało oglądać zapomnianego patusa-jutubera, który zakończył karierę robiąc przymusowe streamy na fejsbuku (kontrakt z fb) oglądane przez niewielkie grono 14 latków. A to śmieszne lizanie dupy federacji i boxdelowi to desperacka próba wymuszenia ostatniej walki i ostatniego większego zarobku. Boxdel to jego jedyna nadzieja, bo urabiał go już miesiąc temu płacząc na słuchawce, chcąc wzbudzić litość po "kłótni" i rozpadzie tego całego masno (fragment poniżej). Liczy, że dzięki takim zabiegom grubas się za nim wstawi u rozpary i pasternaka xD

#famemma
#rafonix
#patostreamy
z1x2c3 - Już chyba wiadomo, dlaczego rafonix postanowił sapać do wardęgi. Nie chodzi ...
  • 19
@ja_po_film_xD: xD
@Jacob0237: W skrócie
1. Usunięto kanał boxdela "masno"
2. Boxdel z kolegami nagrał film, w którym oskarżają rafonixa o tego bana.
3. Rafonix zrobił odpowiedź, w której trochę pocisnął boxdela, mówiąc że on ma w to #!$%@? i w dupie ma, czy teraz dostanie walkę na fame mma, czy nie. Bo on "nie boi się mówić co myśli".
4. Minęły dwa dni, przemyślał sprawę i postanowił załagodzić sytuację.
@Neaopoliti: Ludzie, którzy streamują na FB mają podpisany kontrakt i dostają normalną miesięczną wypłatę. Jak Rafonowi skończy się umowa i FB mu nie przedłuży, to nie będzie kolorowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam gadał na streamach, że miesięcznie na leasingi, mieszkanie i życie wydaje 15 koła
@vasili-lomachenko: Przy takich zasięgach to 5k za dodanie zdjęcia to wcale nie jest dużo. A w famę za walkę z isamu na pewno dostał więcej niż 50k. Po za tym dlaczego miałby nie wyjść i nie zarobić takiej sumy w 15minut? To nie sportowa federacja ze musi całe zycie poświęcać na przygotowania