Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przy okazji bardzo słynny fotograf, który w przeciwieństwie do większości kolegów po fachu, dokumentuje mroczną stronę życia. Wypadki, przemoc, gore, bieda, losowość zła, brak sprawiedliwości i mrok w ludziach.

Czemu to epatuje hipsterskim bólem dupy.
  • Odpowiedz
jest jakiś dziwny spokój w tym zdjęciu.


@brrrum:

Może dlatego, że zginęła z zaskoczenia w momencie w którym dobrze się czuła. O ile śmierć może być dobra, to ta chyba taka właśnie była.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: dla mnie to zdjęcie wygląda trochę jak z pokazu mody. On ma wygląd, a raczej wyraz twarzy/look jak modelka na wybiegu. Taki bez emocji, chłodny, spojrzenie w przestrzen. Jakby mówiła że jest ponad to wszystko wokol. Dodatkowo zainteresowanie ludzi, też sprzyja takiemu(mojemu) wrazeniu. Krótko mówiąc, swietne zdjęcie.
  • Odpowiedz
@S__a69 i co najlepsze: wrażenia na mnie nie robi makabryczność obrazu, tylko właśnie ten posępny spokój wzroku zmarłej kobiety. Gapie też jakby zamarli, a mężczyzna okrywający ciało płaszczem też zdaje się robić to w zwolnionym tempie.

To jest ta chwila, gdzie nagle wydarzyło się coś gwałtownego, ale sytuacja jest już opanowana z tym, że rzeczywistość uległa nieodwracalnej zmianie. Nikt z tym już nic nie może zrobić, ale wszyscy, włącznie ze zmarłą, są
  • Odpowiedz