Wpis z mikrobloga

Jakie gogle kupić, żeby nie parowały? Jak dotąd miałem Bolle Raider i o ile nie parowały, to niestety jak się okazało, jakość plastiku jest tragiczna i po roku się po prostu rozsypały, a dałem za nie chyba ponad 200 zł.

Zastanawiam się nad Bolle X1000 bo mimo wszystko główną funkcję, czyli brak parowania, poprzednie okulary spełniały, choć widzę że przy tym modelu nigdzie nie piszą, że ma jakąś specjalną powłokę anti-fog.

Okulary raczej nie wchodzą w grę, testowałem ich masę i parowały każde. To samo ze środkami przeciwko parowaniu. Jedyne co się u mnie sprawdziło to ten konkretny model gogli i następny zakup to na 100% będą google. Zastanawiam się jedynie czy znowu kupić Bolle czy wybrać coś innego.

#asg
  • 19
@Pieron: Kupiłem z allegro ale jeśli to podróbka, to dobra z wyglądu. Ogólnie rozleciały się elementy łączące okulary i uchwyty? Nie wiem jak nazywa się ta część. I to zarówo w opcji dwóch uchwytów jak i paska, bo ten model można zmontować jako gogle i okulary.
@Pieron: A co do x800 to dzięki za poradę, chyba je kupię.
@Dare: Używałem różnych, zarówno te za 20 zł jak i lepsz preparat od Bolle pożyczałem czasami od innych. Okulary po prostu w moim przypadku odpadają i tyle.
@Anoniemamowy: Nie no, ja próbowałem wszystkiego, włącznie z pastą do mycia zębów. Po prostu mam taki organizm i mi widocznie gdzieś powietrze #!$%@? okiem xD Jedyne co działa to gogle i większa wolna przestrzeń pomiędzy szkłami a okiem.
@Murasame: Też testowałem różne preparaty na parowanie, pasty, pianki i nic nie dawało. W końcu spróbowałem najzwyklejszą glicerynę i stał się cud, cały zimowy dzień przebiegany w okularach i ani grama pary. Trzeba trochę się namęczyć żeby spolerować ale działa świetnie. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: pyramexy v2g plus. 80 zł kosztują, mają atesty odpowiednie, dwa wizjery, więc nie parują.
Biegam w nich od dwóch miesięcy, ile razy w nie dostałem czy to pojedynczym ogniem, czy serią to nie zliczę, ale na goglach nie ma po tym ani śladu.