Wpis z mikrobloga

Chciałbym Ci jakoś pomóc czy doradzić byku, ale wiem, że nie mam takiej możliwości. Mało kto tutaj rozumie, że taka odcinka od środków psychoaktywnych może naprawdę zabić. Powiem Ci tylko, że doskonale potrafię sobie to wyobrazić i wiem, że to co aktualnie czujesz to nie jest sraczka przez brak kody. Z fartem.
@puaz82: smieciarka to po ciebie wpadnie jak zdechniesz psie. Nie pisz takich glupot, gdzie napisalem, ze chce cos za darmo od lekarzy. Lbie nie pisz takich rzeczy bo mnie #!$%@? znasz gosciu. Za wszystko sam place, leki, lekarze, wiec #!$%@? glupoty odklejencu. Chyba normalne jak sie w #!$%@? zle czujesz to dzwonisz po pogotowie, nie? I czytaj ze zrozumiebiem, metadon to jest lek. Duzo normalnych osob go bierze, ktore zalozyly rodZiny
Jak macie hejtowac, dawac rady z dupytym to #!$%@?, proste. Nie rozumiecie ze metka to lek, nie cierpię przez cpabie, tylko przez cos co dostawalem od lekarza a nie z ulicy. Specjalisci
@gesiu96: tylko się nie popłacz, rozumiem że ten metadon to musisz brać bo byłeś na długotrwałego leczeniu morfiną... chyba że jesteś uzależniony od heroiny lub innych opiatów. To wtedy inna sprawa bo to oznacza że jesteś ćpunem i przez twoje decyzje życiowe obciążasz społeczeństwo koniecznością dbania o twoje zmarnowane na własne życzenie zdrowie. Ale po sposobie formułowania zdań wnoszę że i tak wiele pożytku z ciebie nie było. Życzę zdrowia. I
@vikingbrigand: bardziej mi chodzi o to że jak widzisz że to już staje się rutyna i się bierze po to by brać zamiast mieć z tego jakąś przyjemność to czas z tym skończyć. Tak jak ja, ostro waliłem ale stało się to nudne, męczące. I tak o to już dobrych parę lat jestem czysty
@puaz82: zycze ci smieciu ludzki zeby twoja matka zdychala ci na rekach w meczarniach, a lekarze zeby zaproponowali Ci jedyna pomoc -smieciarke gnoju. A tobie rak i huy w dupe, przegrywie.