Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki sam nie wiem co zrobić, napisała do mnie dziewczyna z którą kiedyś się spotykałem, aby doprecyzować spotykaliśmy się coś koło 3 miesięcy to ja zadecydowałem, żeby tą znajomość zakończyć o czym ją normalnie w rozmowie poinformowałem, ciężko było jej się z tym pogodzić ale po kilku tygodniach przyjęła to do wiadomości.

Po ponad roku napisała, że chciałaby się spotkać, spotkanie się odbyło i cóż mogę stwierdzić iż dalej jest normalną osobą ale nie widzę w niej potencjalnej dziewczyny.

Niestety w przeciwieństwie do niej bo ona twierdzi, że nigdy nie spotykała się z taką osobą jak ja i bardzo chciała by jeszcze raz spróbować. I w tej historii nie było by nic dziwnego ani niespotykanego gdyby nie fakt, iż jej rodzice są naprawdę szalenie bogaci ( a miałem okazję ich poznać oraz zobaczyć w jakich warunkach żyją )

Teraz siedzę i czuję do siebie obrzydzenie, bo naprawdę zaczynam myśleć na zasadzie " pieniądze ułatwią ci życie, taka okazja już się nie powtórzy". Serio jakby ktoś kilka lat temu mi powiedział iż tak będę patrzył na życie i kwestie związkowe to bym go wyśmiał. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder
#zwiazki
#niebieskiepaski
  • 19
@GG99: Właśnie nie, zastanawiam się czy to może przyjść z czasem, czy po prostu mam teraz wizję wygodnego życia przed oczami i tak sobie to tłumaczę. A co do pieniędzy, wiesz nie liczę, że będę dostawał cokolwiek, sam pracuje mam swoje mieszkanie do tego oszczędności, ale ciągle mam przed oczami to jak żyją jej rodzice( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janmazoch: Jak od początku między wami nie zaiskrzyło to już nie licz na to. Hajs, hajsem ale później będziesz miał żonę której nie kochasz i pieniądze, których się dorobiles nie swoimi rękami xD i tak Ci później to wypomni, że niczego się nie dorobiles a wszystko co macie zawdzięczacie jej starym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GG99: Akurat tutaj to nie trafiłeś jak się spotkaliśmy to mieliśmy 1 wspólny wyjazd wybraliśmy jakieś mieszkanie na bookingu które było po prostu średnie i jej bardzo pasowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janmazoch: moja każda dziewczyna była najpierw moja koleżanka, później przyjaciółka i na końcu coś samo z tego wychodziło, a nie myślałem o nich w tym kontekście. Perspektywa kasy jest odległa, ale jak masz taką możliwość i się lubicie to poświęć jej trochę czasu, a może odpali samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko nie rób jej nadziei, a jak nie widzisz cienia szans to dajcie sobie spokój, bo
@janmazoch: Pisałem o tym kiedyś parę razy, ale może nie widziałeś. Łącznie spotkałem się, o ile dobrze liczę, na pewno z trzema takimi z bogatego domu. Z czego jedna to mówimy o mieszkaniu w centrum miasta, ona od taty RS5, a tata w Cayenne Turbo. Inna z kolei też podobne klimaty, wakacje parę razy do roku w najlepszych miejscach, drogie rzeczy, jej były typ to też właściciel jakiegoś biznesu i te