Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Słuchaj jest martwy sezon na mierzei wiślanej. Wszystko otworzy się w czerwcu część w maju 1-3. W Stegna masz bar bosmański nad samym morzem i zielony kuter ul. Kościuszki. Do Krynicy morskiej nie warto jechać dosłownie nikogo i niczego tam teraz nie ma. Chyba że chcesz plac budowy przekopu zobaczyć. Obecnie jeśli nad morze to Trójmiasto i jego atrakcje.
@Kick_Ass puste plaże w weekend? Może być ciężko, tym bardziej na mierzei, celuj w mniej popularne miejscowości jak Mikoszewo czy Kąty Rybackie (swoją drogą mają bardzo urokliwą przystań i zarośnięty zalew wiślany)
@Kick_Ass: Puste plaże? XD W weekend na mierzeje akurat zjeżdżają się okoliczne czereśniaki na spacer i gofra. Rypek świeżych nie ma, dobre knajpy pozamykane. Jeśli masz pojęcie o jedzeniu i gotowaniu to z dużą dozą ostrożności podchodź do rekomendacji knajp na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Four Winds


@Kick_Ass: Tego nie znałem, muszę się wybrać. Kiedyś często jeździłem do Piasków ale to jest jednak kawałek poza tym miałem wrażenie, że tam nic się nie zmienia oprócz dziur w drodze i dzików na ulicach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@megastulejka: polecam, jedno z niewielu miejsc na wybrzerzu serwujących łososia bałtyckiego. Nie wiem jakie są limity połowów ale zawsze na steka u nich się załapiesz. Piaski są wspaniałe jak szukasz wyciszenia. Tam nawet w sezonie cisza, a plaże to mają chyba najładniejszą w PL , do tego zawsze bursztynu na plaży znajdziesz na nalewki.
@Kick_Ass: Byłem w Krynicy w ten weekend. Ludzi sporo. W centrum 3 knajpy otwarte, ludzi do środka wpuszczają. Ogólnie to wszystko pozamykane, ale dla mnie liczyły się tylko spacery nad morze więc luz, spacer na ruska granicę, na górę pirat lub wielbłądzi garb. Jak w Gdańsk to Muzeum II Wojny Światowej - ok 3h zwiedzania. Powodzenia