Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Tym razem mamy dla was #rozdajo z książką o przepięknej, zwiastującej wiosnę okładce - Wegetarianka( ͡° ͜ʖ ͡°)

Yong-hye i jej mąż prowadzą zwykłe życie. Gdy jednak makabryczne obrazy senne zaczynają nękać Yong-hye, niespodziewanie kobieta postanawia zrezygnować z jedzenia mięsa. W kraju, w którym społeczne obyczaje są ściśle przestrzegane, jej decyzja jest szokująca i zupełnie niezrozumiała. Wegetarianizm bohaterki spotka się ze sprzeciwem otoczenia i zburzy codzienny porządek jej życia. W całkowitej metamorfozie zarówno umysłu, jak i ciała niebezpieczne przedsięwzięcie zabierze Yong-hye w nieznane dla niej rejony. Odrzucenie mięsa będzie jedynie początkiem głębokiej przemiany.

Wystarczy, że:
1. Zostawicie plusa
2. My do środy wybierzemy jednego zwycięzcę z plusujących

Wyniki podamy w komentarzu pod tym wpisem wołając zwycięzców.

#konkurs #ksiazki #ebook
wydawnictwowab - Mirki i Mirabelki! Tym razem mamy dla was #rozdajo z książką o przep...

źródło: comment_1614617096XDVOtVBc2hXFzgzLrwUThv.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wydawnictwo_wab: ej to jest ta książka co ma jakieś nagrody a jest tak dziwna że ciężko ją zrozumieć? To chce, dej XD
ostatnio nowych 5 innych kupiłam to będzie 6 do kolekcji
  • Odpowiedz
@Mortadelajestkluczem: Gość który chce kłaść kiełbasę na książkę gada mi o fiksacjach. Książki się czyta dzbanie, dotrze to kiedyś do twojego pustego łba? XD A i ja też jem mięso, uwielbiam je ale moją miłość do mięsa psują tacy ćwierć inteligenci jak ty.
  • Odpowiedz