Wpis z mikrobloga

za pare dni kasa sadu bedzie zamknieta....
jak sie pani wyrobi z liczeniem w jeden dzien :D
słowo przeciwko słowu na zeznaniach i dostalem kare.
odwolanie bylo mozliwe ale koszty wieksze niz kara....
500pln kary za mir domowy w ktorym nawet nie bylem :D
i dziwnym trafem zawsze mam tego samego sedzie... zawsze!
#prawo
Peleryna - za pare dni kasa sadu bedzie zamknieta....
jak sie pani wyrobi z liczenie...

źródło: comment_16145805126Ndpv4Em7FefFsfINiIoCF.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaszzz jesteś normalny? Czyli twoim rozumowaniem płacąc w Lidlu na kasie obsługowej zamiast samoobsługowej znęcam się nad kasjerka bo musi wykonywać swoją pracę czyli kasować i liczyć pieniążki XDDD kur** gdzie wy się uchowaliscie wszyscy?! XD

Już się nie dziwię że polityka w PL to bagno.
  • Odpowiedz
jesteś normalny? Czyli twoim rozumowaniem płacąc w Lidlu na kasie obsługowej zamiast samoobsługowej znęcam się nad kasjerka bo musi wykonywać swoją pracę czyli kasować i liczyć pieniążki XDDD kur** gdzie wy się uchowaliscie wszyscy?! XD


@Niedzwiedzmin: jesli przynosisz kasjerce worek bilonu bo nie lidl nie uznal twojej reklamacji to tak, jestes zerem

Tak, polityka to bagno bo wybierani politycy odzwierciedlaja nasze preferencje. Wiec masz swoich z-------h reprezentantow w sejmie i
  • Odpowiedz
@lukaszzz ja nie mam reprezentantów bo nie głosowałem na żadnego z tych pajacy. Nie głosuje negatywnie tak jak ty.

O nie, przyniosłem kasjerce PELNOPRAWNY SRODEK PLATNICZY w postaci BILONU i ona teraz MUSI go przyjąć bo to jest JEJ OBOWIAZKIEM z uwagi na SWOJA PRACE, ale jestem opresyjny i w ogóle cham i burak XDDD

Skończ już się kompromitować.
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: obowiazkiem kasjerki jest sprzedac towar. A nie znosic jakies fochy. Jesli chcesz cos kupic to przychodzisz z odliczoną kwotą. Pierwsza lepsza kaskerka zgasilaby takiego wazniaka marude jak peta i tyle bys mial ze swojego „obowiazku”
  • Odpowiedz
@lukaszzz hahahaha, już kiedyś trafiłem na taką babkę co odmówiła bilonu, później dostałem telefon od dyrektorki z przeprosinami i pisemko że pracownicy pouczeni o obowiązkach i faktycznie na drugi raz ładnie cały bilonik przyniesiony przeliczony. Jesteś kasjerem to wykonujesz pracę i koniec. A gasić pęta to mogą takim jak wy co się boją pieniędzmi płacić XDDD śmieszni jesteście.
  • Odpowiedz
hahahaha, już kiedyś trafiłem na taką babkę co odmówiła bilonu, później dostałem telefon od dyrektorki z przeprosinami i pisemko że pracownicy pouczeni o obowiązkach i faktycznie na drugi raz ładnie cały bilonik przyniesiony przeliczony


@Niedzwiedzmin: ja p------e... masz sie chlopie czym chwalic.
  • Odpowiedz