Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp maaaaamaaaaaa w pracy każą mi pracować maaameeee

Nie kompromituje się dalej, nie chce mi się pisać, mam pracę do zrobienia za którą mi płacą. XD a nie, czekaj, bolagi robaki się wyzywają na mnie 1!!1!1!!oneone11!1!

  • Odpowiedz
#!$%@? dzień pani w kasie za decyzję sędziego


@stefan_pmp: A co jej tam #!$%@? dzień? To, że będzie musiała mniej czasu poświęcić na kawusię i ploteczki i na kilka godzin się skupić? Jak ma trochę rozumu to je posegreguje nominałami, a potem zważy. Znając realia polskich urzędów będzie to liczyć moneta po monecie.
  • Odpowiedz
@Ginn_Space_Invader: ograniczonym to trzeba być żeby cisnąć Opa za to że rzekomo "dokłąda" Bogu Ducha Winnej babie z okna roboty. #!$%@? tam ze to jej praca i pewnie pare razy takich amantów przyjmowała i nie robi to na niej żadnego wrażenia xD
Jak chcesz jej pomóc biurwo to napisz do Opa i podjedź z nim do kasy i pomóż Pani liczyć a nie żale wylewasz w internecie.
  • Odpowiedz
@Peleryna: Walcz o swoje. Nie wiem o co chodzi, ale ulegając wszyscy tracimy bo cwaniacy, oszuści, złodzieje czują się bezkarni. Skoro masz rację, walcz o nią, nawet jak trochę stracisz. Jeśli nie jest to kwestia umrzeć z głodu - walcz, dla dobra siebie i reszty uczciwych ludzi :)
  • Odpowiedz