Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodne gówna w postaci telefonów #xiaomi ? Posiadałem od nich 2 telefony FLAGOWE #mi6 następnie #mi9 i oba się popsuły mechanicznie przyciskiem od włączania xD Do tego w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku oczywiście brak gwarancji bo z aliexpress i masz rok czy pół roku na bitwę z chińczykiem xD A następnie wpadł przycisk włączania telefonu czyli nie botuje.
To samo się stało z mi9 telefon mi wczoraj bootował pół godziny w końcu cudem odpalił na szczęście wcześniej wszystko przeniosłem na nowego iphone 12 pro do tego bateria w tym mi9 jest już do śmietnika. Owszem w mi9 mam jeszcze gwarancję do kwietnia z polskiego salonu to będzie zapasowy telefon.
Nie #!$%@? nie #!$%@?łem tym przyciskiem o kant biurka itd. jestem zwykłym piwniczakiem a z telefonem obchodzę się w miarę delikatnie i nie ciskam go X razy o ziemię. Do tego tragiczny aparat w mi9...
Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.
Owszem hulajnoga im wyszła i inne produkty typu oczyszczacz powietrza co też mam od xiaomi.
#telefony #takaprawda #xiaomigorsze Każdy poważny człowiek kupi #iphone #apple
Pobierz Pepe_Boomer - Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodn...
źródło: comment_1614500750NmAEhgXnisNFCLg2ZSIvuF.jpg
  • 139
@terr0r_dr0ne: @iKrystian: Usuwam komentarze będące personalnymi wjazdami z wyzwiskami.
Dodałem swoją opinie i tyle. Tak nie umiem używać fona i z tego powodu w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku mimo że prawie niegdy schodziłem poniżej 20%. No proszę... Poczytajcie opinie z reddit itd. ten guzik się często psuje w tych xiaomi może miałem pecha nie wiem.
W tym mi9 bateria schodzi jak #!$%@? 4h pracy mam obecnie jakoś xD
@Pepe_Boomer: Xiaomi dobre ale za 1000 zł jak widzę te ich ceny za flagowce to chyba tylko debil je kupuje, co z tego, że parametry mają najlepsze, jak ten ich #!$%@? soft muli nawet przy 6 gb ramu... Sam mam xiaomi redmi note 10 pro i jedyny plus to cena. Już lepiej kupić pixela 4a zapłacić te 1400 zł i mieć 100x lepszy telefon
@Azbestorro: Może mam pecha bo @daczka92: napisał że miał wszystkie z aliexpress ¯\_(ツ)_/¯ Po za tym mi9 jest z polskiego salonu i też się #!$%@?ł więc to nie to po prostu pech czy coś...
@Jordas: Mój dosłownie mi9 ma dosłownie 1 na krawędzi lekko pęknięty ekran od strony przycisku nigdy nie oberwał a już popsuty xD

OP wchodzi na strony z "gratulacje użytkowniku, zostałeś wybrany..."


@Filareta: To bym
Pobierz PepeBoomer - @Azbestorro: Może mam pecha bo @daczka92: napisał że miał wszystkie z al...
źródło: comment_1614514543m7Apa4r1hhy2kHDEjKLjOi.jpg
@Pepe_Boomer: Sam mam mi9 od 2 lat i sprawuję się nieźle. Moja różowa kupiła iPhona Xs pół roku później za dwukrotność ceny i woli robić zdjęcia moim telefonem bo wychodzą lepiej. Nawet ona jako wieczny fan apple powoli dostrzega, że te telefony są przewartościowane. Moim zdaniem 2 lata temu to była na prawdę dobry opcja za te pieniądze. Minusy jakie widzę to przeciętna pojemność baterii, mocno wystający tylni aparat oraz słaba
Minusy jakie widzę to przeciętna pojemność baterii, mocno wystający tylni aparat oraz słaba jakość zdjęć przy słabym świetle.


@owenmyk: Ja po około dwóch latach w mi9 mam około 50-60% baterii co na premierę ¯\_(ツ)_/¯ Zdjęcia są tragiczne przy słabym świetle, aparat w mi9 tragicznie łapie ostrość. Jest coś jasne a obok ciemne to już dupa nie złapie ostrości... No i ten przycisk się teraz #!$%@?ł xd
Owszem szybko chodzi i nie
@Pepe_Boomer Chciałem kupić tani telefon, który będzie działał, będzie można na nim przeglądać internet, oglądać jutuba i robić nim zdjęcia. Do tego ma też od czasu do czasu służyć jako pendrive na pliki. Więc wziąłem Redmi Note 8 i dalej działa normalnie mimo upadków, kilka wyjazdów i wycieczek już ze mną objechał.

Jak potrzebuję bardziej zaawansowanego sprzętu do pracy to mam komputer, jak chcę obejrzeć film to mam przecież monitor komputera albo
@flumpy_bread: mam w domu 3-letniego samsunga ze średniej półki (nie pamiętam modelu) i już nie da się go normalnie używać. Dziewczyna miała zawsze Samsungi po roku zaczynały się problemy z przycinaniem, zwalnianiem i inne cyrki. To samo moja babcia - kupiliśmy jej jakiś przeciętny model, bo i tak używa go tylko do dzwonienia i smsów i już po 2 latach ledwo chodzi.

Co innego flagowce - pamiętam jak kupiłem sobie nowego
Miałem redmi 4x, spadł mi, #!$%@?ł się. Redmi 6, wysłałem smsa i zamulił się na wieki, teraz mam note 8 pro i wszystko działa jak od poczatku.