Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodne gówna w postaci telefonów #xiaomi ? Posiadałem od nich 2 telefony FLAGOWE #mi6 następnie #mi9 i oba się popsuły mechanicznie przyciskiem od włączania xD Do tego w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku oczywiście brak gwarancji bo z aliexpress i masz rok czy pół roku na bitwę z chińczykiem xD A następnie wpadł przycisk włączania telefonu czyli nie botuje.
To samo się stało z mi9 telefon mi wczoraj bootował pół godziny w końcu cudem odpalił na szczęście wcześniej wszystko przeniosłem na nowego iphone 12 pro do tego bateria w tym mi9 jest już do śmietnika. Owszem w mi9 mam jeszcze gwarancję do kwietnia z polskiego salonu to będzie zapasowy telefon.
Nie #!$%@? nie #!$%@?łem tym przyciskiem o kant biurka itd. jestem zwykłym piwniczakiem a z telefonem obchodzę się w miarę delikatnie i nie ciskam go X razy o ziemię. Do tego tragiczny aparat w mi9...
Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.
Owszem hulajnoga im wyszła i inne produkty typu oczyszczacz powietrza co też mam od xiaomi.
#telefony #takaprawda #xiaomigorsze Każdy poważny człowiek kupi #iphone #apple
Pobierz Pepe_Boomer - Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodn...
źródło: comment_1614500750NmAEhgXnisNFCLg2ZSIvuF.jpg
  • 139
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe_Boomer: ja za telefony Xiaomi więcej jak 1000-1200pln bym nie dał, jeśli bym chciał wydać więcej to z automatu Apple bym brał. Obecnie mam Redmi Note 8T już półtora roku i nie mam z nim problemów, bateria trzyma, wszystko działa nic się nie wiesza.
@Pepe_Boomer Ja w listopadzie 2017 kupiłem Xiaomi Mi6. Używam go do dzisiaj, nic nie kombinowałem z oprogramowaniem, ani razu nie formatowałem, po prostu wyciągnąłem z pudełka, włożyłem kartę SIM, zalogowałem się i działa po dziś dzień ¯_(ツ)_/¯
@Pepe_Boomer jak pracowałem w sklepie z telefonami to tylko xiaomi szły na serwis przedsprzedażowy siadał dotyk lub płyty główne od leżenia tylko na ekspozycji. Często trafiali się klienci którzy dopatrzyli się wady na drugi dzień i wracali wymienić na kolejną sztukę. Najlepiej wypada Samsung bo nigdy problemów nie było :)
@Pepe_Boomer: bo wykopki i ogólnie ludzie wmawiają sobie często takie dyrdymały jak ich nie stać na coś lepszego. Sam kiedyś #!$%@?, ze iphony to przepłacony badziew i lepiej sobie kupić flagowca samsunga za polowe ceny a obecnie nigdy nie wymienię iphona na jakikolwiek inny telefon. Zreszta większość osób która hejtuje apple nigdy nie miała od nich żadnego sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zortabla_rt: w xiaomi zsuwasz belkę z góry, klikasz w godzinę i ustawiasz budzik. Z naciśnięciem gotowe to 5 tąpnięć. Ewentualnie jak masz asystenta pod przyciskiem np. power to trzymasz i mówisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe_Boomer: zaraz miną trzy lata z Mi 6. Jedyne co musiałem zrobić, to dwa miesiące temu wymienić baterię, bo stara spuchła i ogólnie świrowała. Co do jej żywotności ciężko mi powiedzieć, bo problemy zaczęły się od zalania telefonu. To jest naprawdę świetny sprzęt, jedynie aparat mógłby być lepszy.
A, no i czytnik linii papilarnych, a zarazem środkowy "przycisk" padł jakiś czas temu, przyznaję xD z tego co czytałem to bardzo częsta