Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodne gówna w postaci telefonów #xiaomi ? Posiadałem od nich 2 telefony FLAGOWE #mi6 następnie #mi9 i oba się popsuły mechanicznie przyciskiem od włączania xD Do tego w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku oczywiście brak gwarancji bo z aliexpress i masz rok czy pół roku na bitwę z chińczykiem xD A następnie wpadł przycisk włączania telefonu czyli nie botuje.
To samo się stało z mi9 telefon mi wczoraj bootował pół godziny w końcu cudem odpalił na szczęście wcześniej wszystko przeniosłem na nowego iphone 12 pro do tego bateria w tym mi9 jest już do śmietnika. Owszem w mi9 mam jeszcze gwarancję do kwietnia z polskiego salonu to będzie zapasowy telefon.
Nie #!$%@? nie #!$%@?łem tym przyciskiem o kant biurka itd. jestem zwykłym piwniczakiem a z telefonem obchodzę się w miarę delikatnie i nie ciskam go X razy o ziemię. Do tego tragiczny aparat w mi9...
Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.
Owszem hulajnoga im wyszła i inne produkty typu oczyszczacz powietrza co też mam od xiaomi.
#telefony #takaprawda #xiaomigorsze Każdy poważny człowiek kupi #iphone #apple
Pepe_Boomer - Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodn...

źródło: comment_1614500750NmAEhgXnisNFCLg2ZSIvuF.jpg

Pobierz
  • 139
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe_Boomer:

Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.


Hmm moze trzeba umieć używać telefon?
@zortabla_rt: to prawda że niektóre archaizmy w iOS są #!$%@?. Powiadomienia, klawiatura ect. Czy naprawdę tak jest czy tylko Apple tak myśli że ich ich klienci to debile albo boomerzy którzy nie będą w stanie ogarnąć jakiejkolwiek zmiany i wszystko musi być jak iPhone 4.
@Pepe_Boomer: miałem kilka lat temu Mi4, bez case'a i nawet bez szkła hartowanego, przeżył wiele upadków na beton i miał jedynie drobne rysy, jak na swoją cenę chodził super, zdjęcia robił spoko. Teraz mam Redmi 4x więc chyba najniższa możliwa półka telefonów nawet jak go kupowałem (z 2 lata temu) więc no niestety chodzi mega #!$%@?, ale również przeżył już bardzo dużo upadków na beton, na płytki, ostatnio do kałuży (podniosłem
@Stalionnn: @terr0r_dr0ne: @sztilq: @porucznikBorewicz: @daczka92: Dobra ale jak mi w iphone jak jeden przycisk wpadnie nie zostanę bez telefonu jak to ma miejsce w waszym kochanym xiaomi xD Bo trzeba dwa różne na raz by włączyć/wyłączyć...
Poczytajcie fora MNÓSTWO ludzi ma takie problemy z xiaomi. Nie będę będę się wdawać w dyskusje jak używać fona bo wg. mnie ten przycisk w mi9 jest delikatny i lekko chodził
@Pepe_Boomer: Same here - mi5s plus ze spuchniętą baterią po 1.5 roku. Do tego wspaniały soft gdzie potrafili aktualizacją uwalić moc wyjścia słuchawkowego do 30% albo budzik który włączał się w losowych momentach.

Nigdy więcej Xiaomi
@Pepe_Boomer Powiem szczerze że nie wiem czemu miałeś takie przeboje z Xiaomi. Ja osobiście będę ich sprzęty polecał bo mam obecnie ich odkurzacz pionowy, 2x mi box, telewizor oraz telefon Redmi note 9 pro. Przy tym nie mogę o tych sprzętach powiedzieć złego słowa. Za to miałem wcześniej iPhone, i iPada od Apple i one bardzo szybko zaczęły mieć problemy z baterią, oraz szybkością działania. Jedynie komputer Apple z czasów Jobsa który
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe_Boomer: kupuje xiaomi od modelu redmi 1, gdy nikt jeszcze nie widział co to xiaomi. Działa do tej pory jako awaryjny telefon, redmi 3 nadal używa moja siostra bez żadnych problemów, nawet gierki na nim działają. A ja sam używam redmi 7 note, wszystko na wypasie.
Albo miałeś pecha, ale robisz dziwne rzeczy z tymi telefonami xd