Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodne gówna w postaci telefonów #xiaomi ? Posiadałem od nich 2 telefony FLAGOWE #mi6 następnie #mi9 i oba się popsuły mechanicznie przyciskiem od włączania xD Do tego w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku oczywiście brak gwarancji bo z aliexpress i masz rok czy pół roku na bitwę z chińczykiem xD A następnie wpadł przycisk włączania telefonu czyli nie botuje.
To samo się stało z mi9 telefon mi wczoraj bootował pół godziny w końcu cudem odpalił na szczęście wcześniej wszystko przeniosłem na nowego iphone 12 pro do tego bateria w tym mi9 jest już do śmietnika. Owszem w mi9 mam jeszcze gwarancję do kwietnia z polskiego salonu to będzie zapasowy telefon.
Nie #!$%@? nie #!$%@?łem tym przyciskiem o kant biurka itd. jestem zwykłym piwniczakiem a z telefonem obchodzę się w miarę delikatnie i nie ciskam go X razy o ziemię. Do tego tragiczny aparat w mi9...
Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.
Owszem hulajnoga im wyszła i inne produkty typu oczyszczacz powietrza co też mam od xiaomi.
#telefony #takaprawda #xiaomigorsze Każdy poważny człowiek kupi #iphone #apple
Pepe_Boomer - Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodn...

źródło: comment_1614500750NmAEhgXnisNFCLg2ZSIvuF.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
Bo ludzi nie stac na iphone i wmawiaja sobie, ze ciaomi jest dobre, a iphone ble - tak dla polepszenia samopoczucia.
  • Odpowiedz
@Pepe_Boomer: uzywam bardzo intensywnie xiaomi od 10 lat, wsystkie telefony spokojnie dzialaja przez 2,5 roku - potem wymiana bo techonologicznie chce cos swiezego. Moge Ci wypisac wszystkie jakie mialem i ile zaoszczedzilem dzieki temu ze nie biore samsunga/appla.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pepe_Boomer ja mam mi6 od premiery działa do dziś XD raz wymieniłem baterię, bo słabo trzymała a takto nie zamierzam zmieniać telefonu
Fajny mały poręczny i szybko działa zmieniłem sobie tylko softa na linageos, bo wcześniej miałem nexusa i też chciałem czystego Androida bez nakładek
iPhona też miałem 5s, tylko z jailbreakiem inaczej ciężko XD
Cena robi robotę
  • Odpowiedz
@Pepe_Boomer: Jeszcze te posrane aktualizacje xiaomi co potrafią crashować aparat albo całkowicie zepsuć jakość aż do następnej poprawki.
Tak niestety miałem w mi7 aż później przeszedłem na iphone11 - i zdecydowanie iOS jest to najlepiej zoptymalizowany system.
  • Odpowiedz
Jeszcze te posrane aktualizacje xiaomi co potrafią crashować aparat albo całkowicie zepsuć jakość aż do następnej poprawki.


@Xennonek: Ah te aktualizacje w mi6 czasem to nawet maksymalną głośność słuchawek psuły xDDDD W mi9 też było problemy ale już mniejsze.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Ten telefon od dłuższego czasu nie ma już wsparcia, aktualizacji softu i aktualnych zabezpieczeń, a starsze telefony od Apple nadal mają (mam Mi6 - dwa razy był w serwisie+ m.in. wymieniałem baterię, a niedawna zaczął gubić zasięg). Iphone jest mega ograniczony, ale używam go z uwagi na bezawaryjność i solidność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykry: tsa szczególnie że tyle afer z Apple jest związanych. Beka z Ciebie. Gdzie moje 120W charging albo air charging które wejdzie w ciągu 2 lat
  • Odpowiedz