Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Ej, @Sandrinia @13czarnychkotow
Przypomniałem sobie akcję, jak kiedyś przyszedł do mnie taki jeden z waszych byłych kolegów, to dla jaj mu powiedziałem, że w tym domu są sami buddyści xD uciekł bez słowa i od tamtego momentu nie bylem już nękany. Czyżbym odkrył zaklęcie ochronne, czy może jednak nie miało to takiego znaczenia?
#swiadkowiejehowy
  • 28
@Trixie: @Sandrinia: @13czarnychkotow: Przypomniało mi się. Z 10 lat temu, w czasach gdy ASG (Air-Soft Gun) w Polsce raczkowało, mój sąsiad miał już ze 3 takie zabawkowe bronie wyglądające jak prawdziwe. Przyszli w sobotę, jak sąsiad akurat szykował się na strzelankę. Otwiera im drzwi ubrany w kamuflaż i z giwerą w ręce. Oni chcą porozmawiać o Bogu a on im odpowiada, że nie ma czasu, bo właśnie ma zamiar
@Trixie tak jak pisał @robertx można powiedzieć że jesteś byłym Świadkiem, z byłymi członkami zboru nie mogą rozmawiać.

Ale można też normalnie powiedzieć, że nie życzysz sobie więcej, żeby ŚJ przychodzili do tego mieszkania.

Tylko właśnie, nie żadne "nie mam czasu", bo jak teraz nie masz czasu to może za tydzień będziesz miał xD I też nie "nie zmienię religii", bo na to mają odpowiedź, że oni nie chcą zmieniać religii tylko
@wstreczyciel hah, o broni napisałam specjalny odcinek na #wesolezyciewsekcie (link), oni nie mogą się takimi rzeczami bawić :D

Ale być może kogoś ztraumatyzowałeś, @Theia miała kiedyś taką sytuację, że ktoś im na głoszeniu bronią groził i to bardzo źle na nią wpłynęło, dzisiaj ma konto na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak serio to ją to bardzo ruszyło, ale siostra z którą była nic sobie