Wpis z mikrobloga

Średnia wieku na przystanku: 50+
Średnia odległość na przystanku: brak
Średnia pozycja masek: pod nosami
Co zamkniemy: galerie handlowe, teatry, muzea
Co zostawimy otwarte: kościoły

Ale pamiętaj, to twoja wina, że założyłeś jedną a nie dwie profesjonalne maski chirurgiczne ( ͡º ͜ʖ͡º) A teraz cyk nowy podatek aby opłacić 13stą emeryturę

#koronawirus #polska #bekazpisu #zyjewkraju #warszawa
SzubiDubiDu - Średnia wieku na przystanku: 50+
Średnia odległość na przystanku: brak...

źródło: comment_1614417240ixGN6jkUNVmUqdNaDziqPf.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu: trochę przecznosci w tym poście. Pokazujesz zdjęcie ludzi na przystanku a piszesz ze kościoły są otwarte. Co ma jedno do drugiego? Byłeś ostatnio w kościele? Widziałeś jak tam ludzie się zachowują? Idąc twoim tropem przystanki powinny być zamykane, ale to ci nie przeszkadza tylko kościół, bo?
  • Odpowiedz
Młodzi normalnie trzymają dystans, odkażają się a dziadki nie, maseczek tez nie zmieniają. :/

I w sobotę do lidla po karkówkę na promocji


@BBQx: No i tu się mylisz. Dzisiaj widziałem co się dzieje w salach zabaw - młodzi rodzice z dziećmi. Tłok i zero maseczek. Nie mówię, że dziadki postępują dobrze, ale zwyczajnie problem nie kończy się na nich.
  • Odpowiedz
Jak byłem w PL na święta to te maski pod nosami najbardziej mnie wkurzały. W TV leci rządowa kampania, żeby maskę nosić, ale kompletnie nietrafiona: bo wszyscy te maski noszą, tylko połowa źle! Byłem w kilku sklepach i tam jeszcze ekspedientki miały te takie odwrotne przyłbice (taki plastik 5 cm od buzi) — to jest dopiero hit!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chuseok: ja też mam wywalone w wirusa, po prostu unikam tłumów i zakładam maseczkę w zamkniętych pomieszczeniach.

Ograniczalem też kontakty ze znajomymi o podwyższonym ryzyku (dzieci w przedszkolu, częste kontakty z klientami), ale już tego nie robię - bo wszyscy już to przechorowali. Możliwe, że my też, ale tego się nie dowiem o ile nie zachoruje.

Bez przesady, nie kwestionuje, że wirus istnieje i że może być groźny. Ale jednak
  • Odpowiedz