Wpis z mikrobloga

Średnia wieku na przystanku: 50+
Średnia odległość na przystanku: brak
Średnia pozycja masek: pod nosami
Co zamkniemy: galerie handlowe, teatry, muzea
Co zostawimy otwarte: kościoły

Ale pamiętaj, to twoja wina, że założyłeś jedną a nie dwie profesjonalne maski chirurgiczne ( ͡º ͜ʖ͡º) A teraz cyk nowy podatek aby opłacić 13stą emeryturę

#koronawirus #polska #bekazpisu #zyjewkraju #warszawa
SzubiDubiDu - Średnia wieku na przystanku: 50+
Średnia odległość na przystanku: brak...

źródło: comment_1614417240ixGN6jkUNVmUqdNaDziqPf.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chuseok: bo młodzi to nie jest ich główny elektorat. Trzeba było głosować na słońce narodu, to mielibyśmy już Białoruś, a tak jeszcze muszą walczyć z ostatnimi ludźmi, którzy choć trochę mózgu mają
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Weź mi nic nie mów.

Wczoraj, godzina 15:30, po pracy idę do sklepu. Oczywiście sklep jest pełen ludzi, z czego połowa, jak nie więcej to emeryci, którzy zamiast pójść do sklepu w godzinach pracy zwykłych ludzi, to woleli poczekać by razem z nimi się tłoczyć.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Mogliby wreszcie umrzeć przynajmniej byłby spokój z tym rakiem toczącym kraj. Hurr durr jak możesz ich mieć w dupie. No mam ich tak samo jak oni mnie, więc g---o mnie interesuje co się z nimi stanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BBQx: ja od paru miesięcy zapomnialem o jakimś wirusie. Nie trzymałem od początku tego cyrku dystansu i obostrzeń. Żyłem jak do tej pory. Teraz znajomy z biura ma potwierdzonego covida, siedzieliśmy non stop obok siebie bez maski itp, u mniej wszystko ok. Oczywiście nie idę się badać.
  • Odpowiedz