Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:02, Sobota, 27 lutego 2021. Imieniny: Gabriela, Anastazji. Słońce wstało dziś o 06:40. Świecić będzie 10 godzin i 37 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:18. Ciemna noc zapadnie o 18:35, ale gwiazd można wypatrywać od 17:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 27

@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu


Dzień dobry!
Jesteś najlepszy! Zrobisz to! Do it!
Silna motywacja ode mnie na cały dzień aby obowiązki, które macie w planie zrobiły się same ¯_(ツ)_/¯
Smacznego, aromatycznej i dużo uśmiechu do końca dnia. Bawcie się i pamiętajcie że świat
wynalazekone - ! spoiler
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica

Dzień dobry :)
Miłego dnia Kochani, odpoczynku dla nie pracujących, z górki dla tych w robocie.

Imieniny Gabrysi - jedna znam i super kobieta, pomyśle czy córkę tak nazwać.
A Anastazja to miała być moja siostra młodsza... Ale rodzice się najezyli, bo wtedy jakas afera sex była
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem

U mnie sobota pracujaca, ale od 17. A tak to ogarnąć się, obiad zrobić, książkę czytać i tak żyćko leci.

@Sikorka2017: może być trudno, bo im człowiek starszy tym bardziej uparty, żeby zrobić po swojemu, bo on całe
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, jadę pomoc znajomemu przykręcić listwy przypodłogowe i złożyć jakieś szafki.
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy!
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: @piupiulaserem: i reszta. Witajcie Drodzy! W końcu weekend, więc mam dwa dni na zaległą pracę, którą zajmuję się w tygodniu po godzinach. Miłej soboty
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry ja stalem sobie herbate wypilem w czolgi gram no i wczoraj ja piec wyczyscil dzisiej wegla zasypie bo jutro wyjezdzam no i pogram jeszcze w red dead zeby dzienny czelen zrobic no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
U mnie standardowo, pobudka po 3, pomimo dnia wolnego, stwierdzenie, że mam migrene, zjedzenie tabletki. Pobudka o 10, migrena dwa razy większa + zawroty głowy choć nic nie piłam xD szybkie śniadanie, dwie tabletki, wycieczka do apteki po gówniane tabletki bo nie dostane nic innego bez recepty. Stan na teraz: mogę siedzieć z otwartymi żaluzjami. Wizyta u lekarza w czwartek. Do tego czasu zostaje ibuprofen. Mam nadzieje, że starczy tabletek.
@shitty_support:@wynalazek