Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem #blackpill za bardzo się fiksuje na punkcie chadów. Chad to model trochę teoretyczny i jak każdy model stworzony przez człowieka nie oddaje w 100% rzeczywistości. Ale no Chad istnieje, chad ma powodzenie i chad dużo rucha. Spoko. Tylko ilu jest takich chadów? 5%? 10%? To tak jakby mieć ból dupy, że nie urodziłeś się w bogatej rodzinie. Większość ludzi nie będzie bogatymi, większość ludzi będzie w klasie średniej.

To mnie też wkurza w #redpill redpill mówi bądź najlepszy, bądź top 10%, ale ten model jest nieutrzymywalny bo generalnie większość gości nie będzie top 10% a jak będzie to tylko przez jakiś czas a później wypadnie.

W skrócie większość jest beciakami i będzie miała raczej średnio-kiepski związek, nudne życie (nawet jeśli będą te słynne podróże) i przeciętną pracę. A nawet gdy postanowisz być w top 10% to koszty dojścia tam oraz utrzymania się będą wysokie.

Więc czy lepiej być bluepill? Nie bo jak laska cię #!$%@? a większość gości zostanie #!$%@? przez laski i przez życie to nie nastąpi rozczarowanie, depresja czy ból. Po prostu to zaakceptujesz i pójdziesz dalej. Zen redpill. Znajdziesz sobie kolejną dupę a jak nie będziesz chciał to nie i tyle. To zabija romantyzm ale w sumie takie jest życie, a romantyzm to tylko fikcja.

#zwiazki
  • 24
@x134xvb To nieco buddyjskie podejście do tematu, branie życie takie jakie jest i wyzbycie się wszelkich emocji. Nie wychodzi z dziewczyną to ją olewasz, ale nie przelewasz emocji z nieudanego związku na inne kobiety.

Myślę że to całkiem rozsądne podejście.
#whitepill totalne oswiecenie, odbicie sie od dna psychicznego po przelknieciu #blackpill i doswiadczanie zycia, takim jakim jest. Swiadomosc blackpillowa polaczona ze stoicka forma filozofii i duchowa forma oswiecenia.


Takie MGTOW bez wrogości do pannic
@MedrzecInternetu: Masz naturalne trzymanie ramy i nienaturalne trzymanie ramy. Samiec alfa czyt. potocznie chad trzyma naturalnie ramę ponieważ jak laska coś odwali to ma świadomość, że może ją kopnąć w dupę i znaleźć kolejną. Jak nie jesteś samcem alfa to też możesz mieć taką postawę ale "kolejna" to twoja miłość do pasji/hobby/życia i tak dalej.

Jeśli natomiast udajesz, że ci nie zależy a ci zależy to sztucznie trzymasz ramę a związek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x134xvb:

Tylko ilu jest takich chadów? 5%? 10%? To tak jakby mieć ból dupy, że nie urodziłeś się w bogatej rodzinie. Większość ludzi nie będzie bogatymi, większość ludzi będzie w klasie średniej.


Po pierwsze chady to top 20% facetów. Wynika to z zasady wg której 80% kobiet leci na 20% facetów.

Po drugie tu już nawet nie chodzi o to, że przegryw nigdy nie będzie chadem, tylko o to jak obecność
@niewiemcorobic:

Po pierwsze chady to top 20% facetów. Wynika to z zasady wg której 80% kobiet leci na 20% facetów.


Tylko że zasada 80/20 jest umowna, nie związana nawet pierwotnie z tego typu relacjami.
Wyjdź na ulicę i zobaczysz że ciężko o znalezienie chada, a co dopiero żeby był to co 5 mężczyzna.
Były kiedyś statystyki że na portalach randkowych znaczące powodzenie ma tylko poniżej 5% mężczyzn, ale nie chce mi
@x134xvb: Wolałbym żeby laska była świadoma, że coś każe jej shit testować mnie i potrafi to sama zbić w sobie wewnętrznie a nikt kobiet nie uczy ich psychiki.
Takie zbitki jak zaproponowałeś na dłuższy czas nie działają zobacz jak zbiją shit testy przemocowcy albo najlepiej w królestwie zwierząt jak lwy są testowane przez lwice i jak to się czasami dla nich kończy.
W dzisiejszych czasach zostaliśmy wykastrowani ze skutecznego zbijania tych
Wolałbym żeby laska była świadoma, że coś każe jej shit testować mnie i potrafi to sama zbić w sobie wewnętrznie a nikt kobiet nie uczy ich psychiki.


@MedrzecInternetu: To nie zadziała, wręcz spowoduje niechęć u kobiet. Shittestowanie to natura kobiet, zawsze to robiły, robią i będą robić.

Jeśli się tym aż tak bardzo przejmujesz, że każesz jej tego nie robić to przegrałeś.