Wpis z mikrobloga

Update w kwestii bana dla cybera: Wczoraj chłopak przekroczył granicę, której przekraczać nie powinien. Nie będę tolerował grożenia mi przemocą, ani publicznie, ani na PW. Dlatego złożyłem na policję zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 190. kodeksu karnego (Groźba Karalna). Nie wiem jakie będą tego rezultaty, ale lepiej zrobić z tym coś, niż nie robić nic. W społeczeństwie nie powinno być pobłażania dla takich ludzi. Przy odrobinie szczęścia organy ścigania pozyskają od wykopu jego dane i sprawa zakończy się poprawnym ukaraniem sprawcy tego czynu.

#kryptowaluty #bitcoin #walkazpatologia
  • 41
@Amebcio: I dobrze bo to co tu czasem wyprawiali i plaistant i cyber i rysiek to się kwalifikuje do wizyty na komendzie. Sam ostatnio też to rozważałem jak po raz kolejny rysiek użył mojej foty, miałem już nawet korespondencję z administracją wykopu w tej kwestii ale zdjął na drugi dzień i odpuściłem. Ale formularz i dane do zgłoszenia już mam ściągnięte.
@Amebcio: Z drugiej strony swoich danych nie udostępniłeś, więc nie wiem czy realizacja gróźb byłaby możliwa. Ale to już dowiemy się na "Mirkosądach"