Wpis z mikrobloga

Update w kwestii bana dla cybera: Wczoraj chłopak przekroczył granicę, której przekraczać nie powinien. Nie będę tolerował grożenia mi przemocą, ani publicznie, ani na PW. Dlatego złożyłem na policję zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 190. kodeksu karnego (Groźba Karalna). Nie wiem jakie będą tego rezultaty, ale lepiej zrobić z tym coś, niż nie robić nic. W społeczeństwie nie powinno być pobłażania dla takich ludzi. Przy odrobinie szczęścia organy ścigania pozyskają od wykopu jego dane i sprawa zakończy się poprawnym ukaraniem sprawcy tego czynu.

#kryptowaluty #bitcoin #walkazpatologia
  • 41
  • Odpowiedz
@af5c37790094c48fdc28b75cfd95c523:
Prokurator to nie takie rzeczy umarza z powodu niskiej szkodliwości społecznej. JEdyne o co amebcio się powinien martwić, to to że jeśli zgłosił na prawdę (w co wątpie) to Cyber pozna jego dane. A z milionerem nie warto zaczynać, zwłaszcza jeśli się jest hazadzistą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zaiste_istotna_istota: musisz sie trochę douczyć jak działa prawo w PL, ja już taką sprawę miałem, więc działa to tak, prokurator dostaje pismo i przekazuje sprawę na właściwą komendę policji w tym wypadku powinien to być Poznań bo tam ma siedzibę wykop i tam zostało popełnione przestępstwo, policja wszczyna dochodzenie którego celem jest ustalenie czy doszło do popełnienia przestępstwa, żeby to ustalić musi przesłuchać podejrzanego i pokrzywdzonego, więc ich wzywa na
  • Odpowiedz