Wpis z mikrobloga

@Fingal: Napiszę to jeszcze raz, bo od tego powinienem zacząć, a wykopki lubią ignorować istotne argumenty i odnosić się do 1 zdania:
To PiSowska nagonka za "brzydkie słówka" była pierwsza.
Więc skoro tak atakowali, to teraz Obajtka powinni w TVP nawet nie zatłuc propagandą, co #!$%@?ć.

To jest właśnie główny problem i o to tu właśnie chodzi. Wpierw nagonka na ludzi, którzy mieli dużo lepszy powód do mocnych słów, a teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loginsrogim: Najbardziej mnie śmieszy, że każdy mówi przekleństwa na codzień. Ale jak się pojawią w przestrzeni publicznej, to oburzenie i zgorszenie.
#!$%@?, przecież to słowa jak każde inne i są w słowniku. Polacy używają ich od stuleci. Mogą służyć do wyrażania swojego zdania, jak każde inne słowa. Tym bardziej jeśli wyrażają gniew.
Jaki problem widzisz w tym, że Lempart i tysiące innych ludzi powiedzieli PiSowi "#!$%@?ć"?


@Pantokrator: ona rzucała #!$%@?ć do wszystkich na prawo i lewo, nie tylko pisowi.

Zakładam, że ty nigdy nie przeklinasz i nikt w twoim otoczeniu również nie użyje brzydkiego słowa, choćby jednocześnie nadepnął na klocek lego i kopnął małym palcem w kant.


@Pantokrator: ale chochoł. nie odróżniasz przestrzeni publicznej od przestrzeni prywatnej. rozumiem, że jakby nauczyciel nazwał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fingal: Ojej! Ktoś przeklął oburzony w magicznej "przestrzeni publicznej", więc krytykujemy słuszną, masową akcję przeciwko drastycznym działaniom rządu. Co za idiotyczne rozumowanie.

I Lempart to jedna osoba, w protestach brały udział tysiące ludzi. I powtórzę, bo nadal do twojego łba nie dociera - te przekleństwa były totalnie nieistotne, to nie było spotkanie na herbatce na ulicy, tylko protest w reakcji na trwający od lat bandytyzm władzy, który dla ciebie jak widać
stanie słusznego wzburzenia


@Pantokrator: Te wasze określenia. xD
słuszny gniesz, słuszne krzywdzenie niewinnych ludzi przez BLM, słuszne szabrowanie sklepów, słuszne niszczenie mienia. Bo to wszystko z powodu słusznego gniewu.

Jakby to zrobił ktoś inny, to nazwiecie ich terrorystami.

To nie jest słuszny gniew, to jest myślenie "kali zrobić dobrze, nie kali robić źle".
Regres społeczny, kulturowy i cywilizacyjny.
@milymirek: Widzę, że jesteś pijany lub niespełna rozumu, bo piszesz o jakiejś grupie ludzi, a ja jestem jeden. Gratis jakiś bełkot o BLM i szabrowaniu sklepów, kiedy mówimy o proteście antypisowskim, który z wczesniej wymienionymi zjawiskami nie ma nic wspólnego. A jaki ja mam związek z BLM? Rozumiem, że szkalowanie Grzegorza Florydy, bycie wolnorynkowcem, miłośnikiem wolności gospodarczej i osobistej teraz czyni mnie jakimś mitycznym lewakiem :D Wytrzeźwiej, zmądrzej, przeproś, usuń konto.
Widzę, że jesteś pijany lub niespełna rozumu, bo piszesz o jakiejś grupie ludzi, a ja jestem jeden. Gratis jakiś bełkot o BLM i szabrowaniu sklepów, kiedy mówimy o proteście antypisowskim, który z wczesniej wymienionymi zjawiskami nie ma nic wspólnego.


@Pantokrator: Komentuję ogólną narrację, w którą się idealnie wpisujesz.
Nie udawaj, nie uciekniesz przed tym. :)

Regres społeczny, kulturowy i cywilizacyjny Polakom niosą katosocjaluchy z PiS.


@Pantokrator: Też. :)
@milymirek: "Ogólną narrację" - mhm.
Każdy kto nie pisowiec, ten lewak, a źródło tej narracji to ściek z TVP. A teraz wybacz, ale skoro ani nie zamierzasz mądrzeć, ani trzeźwieć, to pozostaje mi kolegę kryptopisowca pożegnać.
@Pantokrator: Jesteś przewrażliwiony, i nie dostrzegasz istoty sprawy.
Napisałeś o "słusznym wzburzeniu" - dokładnie tak media światowe komentowały BLM i dokładnie tak samo media lokalne komentowały brzydkie wydarzenia na strajkach kobiet (też niszczenie mienia, do tego łamanie obyczajowości wulgarnością w przestrzeni publicznej).

Równie dobrze te określenie mogłeś powtórzyć po mediach albo po znajomych którzy powtarzali po mediach.