Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do wszystkich powyższych, ŻE NOSI BROŃ PO CYWILU, BO MOŻE I MUSI - ok, żaden problem. A tym bardziej, że broń może przechowywać w domu, nie na jednostce i szedł na służbę. To dla mnie żadna afera xd


Problem to chwalić się tym na Instagramie...myślę, że Instagram go kiedyś zgubi xD

@pjoooter: Instagram to daje mu prosty i szybki zarobek od takich bezmózgów co to śledzą kopiując na inne portale jak
@pjoooter TAK O TO DROGIE WYKOPKI MACIE NAOCZNY PRZYKŁAD JAK SŁUŻBA W POLICJI RYJE BERET.

KIEDYŚ MERYTORYCZNE WYJASNIENIA PUNKTU WIDZENIA BAGIETY - zdrowa postawa oddanemu prawu czlowiekowi

DZIŚ GIVE MI MORE ATENCJON, INSTAGRAM, FACEBOOK, DISKORD, WYKOP #!$%@? ZE WYSTALKOWANY ZOBACZCIE JAKI JESTEM FAJNY, GANGSTER TRZYMAM SPLUWE W GACIACH JAK MATI BOREK - ostateczne stadium zrycia beretu przez służbę, próba odpoczynku i chwile ucieczki w świat internetu i atencij
@rozjuszony_przecinek: akurat myślę, że to nie służba w policji, chociaż to też się na to przekłada, ale najbardziej mózg ryje internet i to fakt nie opinia xd

Mam wielu znajomych którzy od kiedy weszli na Instagram i stali się "influencerami" to im #!$%@?ło, przez followy, reklamy i hajs z tego. Nie trzeba pracować, trzeba reklamować i można żyć