Wpis z mikrobloga

#perfumy

#perfumy

A i jeszcze jedna rzecz . Starajcie się wychwycić piękno danego zapachu kiedy jeszcze istnieje i jest łatwy do kupienia. Przykładowo Davidoff the game intense to bardzo dobry zapach ale cóż już wycofany , trudno o niego. Drugi przykład Baldessarini Secret mission- tego jest coraz mniej, daje wam znać że teraz jest ostatni dzwonek aby zrobić zapasy tego zapachu. Ostatni przykład Azzaro Twin - też coraz trudniej do kupienia A kiedyś był taki tani
  • 14
Ja ogolnie to kiedyś screenshoty robiłem pamiątkowe gdy widziałem jakieś ciekawe oferty w popularnych perfumeriach , sporo by było tego. Co mi jeszcze do głowy przychodzi to jak na iperfumach był Baldessarini Seychelles edt za śmieszne pieniądze
@Zielczan: to prawda , dało się. Ja natomiast w Rossmanie czasami trafiam na zapachy które sa rzadkie i trudne do zdobycia . Baldessarini Seychelles trafiłem w którymś Rossmanie w wakacje 2020.
@Olgierd9 nie rozumiem zajawki na Amarę. Zapach nie jest zły, ale żeby to było jakieś wyjecie z kapci to nie tutaj. Fajne na lato, lekko chemiczne otwarcie, ale nie za 3zł/ml. Mam jeszcze jakieś odlewki Atlantique i Marine, z tego co pamiętam to też nie był żaden szał.

Z podobnych, które cena wywaliła w kosmos jest Joop Nightflight. Latał poniżej 100 za 125ml. Nikt nie chciał brać. Teraz wyrywaja sobie flaszki po
@futrzakos: amara to agresywna pomarańcza mozna powiedzieć - charakterny świeżak na wiosenne chłodne dni . Natomiast Marine to najładniejsze odwzorowanie wody i wodorostów jakie istnieje. To prawda na Marine też nie było nigdy większej fascynacji.