Wpis z mikrobloga

Rzuciłem palenie trawy po 20 latach, bo w koncu ten słynny zespół amotywacyjny jebnął mnie z dużą siłą, nic mi się nie chciało, zacząłem zawalać różne rzeczy (wcześniej przez wiele lat było ok). Teraz palę okazyjnie jak ktoś poczęstuje to jest dobrze. Zastanawiam się czy jak se kupie 5tke i bedę palił 2 tygodnie codziennie (bo nie potrafię mieć i nie palić) to ten zły stan mi wróci? Czy jeszcze nie powinno wpłynąć? Ktoś ma jakieś doświadczenia? Tak tak, wiem, każdy jest inny.
#narkotykizawszespoko #thc
  • 26
@marcin_marcinkowski: Nie rób tego i nie kupuj. Prędzej kup sobie susz CBD jeśli lubisz po prostu zapach i uspokojenie. Ja paliłem codziennie dwa lata, udało mi się odstawić na pół roku z pomocą LSD ale potem wróciłem i było jeszcze gorzej. Tez myślałem ze kupię 3.5 żeby mieć okazyjnie do popalenia a wciągnęło mnie ponownie w nałóg codziennego jarania który tylko pogarszał mi depresje i stany lękowe do tego przyczyniając się
Pytam czy 2 tygodnie wystarczą by powrócił zespół amotywacyjny.


@marcin_marcinkowski: skąd mamy to #!$%@? wiedzieć? Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie w ostatnim zdaniu xD Po drugie, jesteś idealnym przykładem tego jak uzależniony mózg szuka sobie wymówek żeby tylko wrócić do nałogu. Najśmieszniejsze jest to, że będziesz się tego wypierał ale za jakiś czas do ciebie dotrze, że nie da się tak żyć i żaden kompromis nie istnieje.