Wpis z mikrobloga

Dej Pan spokój reklam naebane potem jeszcze dziękują sponsorowi. Nie da się tego oglądać


@octave25: akurat ten format reklam jest zajebisty. Adblock żeby usunąć te irytujące jutubowe gówna i niech sobie wsadzają sponsorów, póki wiem że zawsze mogę to przewinąć w sekundę to w czym problem? Niektórzy rigczowi jutuberzy jeszcze potrafią z tego zrobić dobry kontent, mistrzem w tym jest np. Internet Historian ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@BartorKrajczyk: a gdzie tu narzekanie? skip reklamy to chyba nie narzekanie xD Zresztą to są darmowe filmy i nic nikomu nie jestem winien za oglądanie ich. Jak quality content to można wtedy odblokować i dać koleżce zarobić, tylko ze wiekszosc materialow jest teraz robiona na podstawie schematu: bede p-------l jak najwiecej, informacji przekaze jak najmniej, poodsylam do trzech filmikow w ktorych omawiam wspomniany temat, ale wam nie wyjasnie o co
  • Odpowiedz
Bo przecież tak trudno pomyśleć, że praca włożona w prowadzenie kanału musi się jakos zwrócić.


@Mave: Dlaczego zakładasz, że musi się zwrócić? Dlaczego autor nie może być pasjonatem danego tematu i rzetelnie opowie historię zagadnienia zamiast reklamować jakiś produkt nie do końca najwyższej jakości?
  • Odpowiedz
@octave25: ale mnie w-----a takie cebulactwo, ogląda filny całkowicie za darmo, pewnie z adblockiem i jeszcze narzeka, że autor chce cokolwiek zarobić


@BartorKrajczyk: co mnie to w ogóle obchodzi, jak będę chciał zobaczyć reklamę to włączę telewizję. Bez 3 adblocków nie da się internetu przeglądać
  • Odpowiedz