Wpis z mikrobloga

@octave25: gitunio jest jak powie, że odcinek sponsorowany, twstuję, macie kod rabatowy i elo. Jak bushcraftowy np. A nie p------ą przez pół godziny i co chwila wstawki gowno-produktu i jeszcze k---a reklamy co 2 minuty
  • Odpowiedz
@BartorKrajczyk: internet powstał do dzielenia się informacjami, nie do zarabania na reklamach. Poza tym to mój komputer i to ja decyduję co się na nim uruchamia. Dlatego używam uBlock Origin i SponsorBlocka który przeskakuje za mnie informacje o sponsorach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spajdermen: no pewnie, że powstał do dzielenia się informacjami, ady serwerownie czy w ogóle prąd, żeby te serwery utrzymać nie są k---a na tlen XDDD i ktoś musi opłacić to
  • Odpowiedz
@BartorKrajczyk: ciekawe że przed era youtuba miliardy ludzi udostępniających informacje nie wymagały oglądania reklam. Nie kojarzę żeby w latach 2000-2010 było tak wielkie parcie na to by z każdą pierdołą zgadzał się rachunek ekonomiczny. Serwer, domena - jestem w stanie zrozumieć, od zawsze były zbiórki na to, ale reszta? Kiedyś ludzie robili takie rzeczy z pasji.

Owszem - nie widzę nic złego w zarabianiu na treściach w internecie ale jeżeli
  • Odpowiedz