Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 67
28 368 + 79 = 28 447

Po co tyle wcześniej jeździłem po tych zadupiach, gdy #kwadraty nie były jeszcze popularne... Ruch na tagu, a ja nie mam teraz co dodawać, bo najbliższy niezaliczony kwadrat to z minimum 60km najkrótszą drogą w jedną stronę XD A to głównie te głębiej w terenie, niezbyt przyjazne zapewne na roztopy, do asfaltowych jeszcze dalej.

Dobrze, że jest Bug, tam zawsze znajdzie się jeszcze coś ciekawego do zobaczenia na krótszej trasie. Obecnie z kilkanaście stopni, a lód nadal dobrze się trzyma.

#rowerowyrownik #gravel #rower

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Pobierz SnikerS89 - 28 368 + 79 = 28 447

Po co tyle wcześniej jeździłem po tych zadupiach, g...
źródło: comment_1614276360c4orh65JA9EjzRzxpQhgy6.jpg
  • 7
@Baczy: Patrząc na stravę i podliczając te 3 trasy w jakich testowałem baterię, to niecałe 12h elapsed time i z 9,5h moving time (to moje pomiary na turystycznych trasach, z nawigowaniem po szczegółowym śladzie i z częstszym używaniem energochłonnej mapy, plus jedna trasa na średniej temp. -3, i do testów dałem większe podświetlenie ekranu, żeby szybciej leciały te % ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie pewnie szału nie
Ruch na tagu, a ja nie mam teraz co dodawać, bo najbliższy niezaliczony kwadrat to z minimum 60km najkrótszą drogą w jedną stronę


@SnikerS89: Mam kwadrat 26 i z Wawy podjeżdżam pociągami na start/metę. Trzeba tylko pamiętać że przy niskich temperaturach meta powinna być jak najbliżej domu :)

Z tego co widzę, to musisz zmienić bazę na Warszawę albo Mińsk Mazowiecki. Odwiedź Górę Kawiarnię :D
@dybligliniaczek: Pociąg oczywiście jest grany często i u mnie, w tamtym roku sporo tras zaczynałem pociągiem w jedną stronę, no ale to i tak pomysł na dłuższe wypady, bo przebijać się pociągiem po szybki kwadrat i do domu, to bez sens jak dla mnie :P Kwadraty bardziej dodatek do ciekawej trasy, niż cel sam w sobie :)

A trasę przez Gassy to mam chyba od 2 lat jakąś wstępną stworzoną, no