Wpis z mikrobloga

Doradźcie mi bo mnie już łapie depresja jak ciągle o tym mysle, może zacznę tak. Miałem w planach wyjechać do Niemiec bo miałem dość takiego życia, brak perspektyw i znajomych i akurat tam gdzie miałem jechać mialbym sporo kuzynów i mialbym spory kontakt z ludźmi, no i ogólnie powiedziałem dość i uderzylem pięściami w stół, że aż muszę kupić nowy bo się rozwalił trochę xD no poznałem sporo znajomych w Polsce i ogólnie jest w pyte i teraz kuzyn z Niemiec pisze, że jest praca i mogę przyjeżdżać 15 marca a ja 4 dni temu podpisałem umowę o pracę w Polsce i wstyd trochę wypowiedzenie zaraz pisać ale do czego zmierzam, znalazłem w Polsce pracę w laboratorium gdzie serio mogę się rozwijać i po 3 miesiącach mialbym od razu podwyżkę, mam znajomych i jest git, no ale mimo wszystko w Niemczech zarobie dwa razy tyle co w Polsce no i nie będę na starcie sam w obcym kraju tylko, że będę miał taką pracę, że w CV raczej bym tego nie wpisał i moje pytanie brzmi, co byście zrobili na moim miejscu, Should I stay or Should I go? #depresja #niemcy #praca #przegryw trochę
  • 4