Wpis z mikrobloga

  • 624
#koronawirus Skoro dzieci i młodzież mogły przez ostatni rok nie wychodzić z domu i mieć zamknięte szkoły. To teraz czas najwyższy na dziadów bolońskich. Całkowity zakaz wychodzenia z okienkiem 10-12 na zakupy. Cały świat zamknięty dla garstki na granicy życia którzy I tak mają zasadę - Na coś trzeba umrzeć. Innaczej kościoły stałyby puste gdyby bali się o swoje życie. Studniówki odwołane żeby Jadwiga 80lat mogła pójść na środę popielcową. Planeta clownów.
trejn - #koronawirus Skoro dzieci i młodzież mogły przez ostatni rok nie wychodzić z ...

źródło: comment_1614163678T7OfJLv1rEuZsTAPSRTUvk.jpg

Pobierz
  • 14
@trejn: Chciałbym poznać historie tych siedzących starych ludzi w tych kościołach. Jestem niesamowicie ciekawy co doprowadziło do tego że stali się na starość tym czym są. Nie jeden ma pewnie konkretne trupy w szafie, których się wstydzi tak, że do śmierci ich nikomu nie wyjawi.
@bekaztvpis: Ja akurat studniówką jakoś specjalnie zachwycony nie byłem w szkole. No ale co kto lubi. Sytuacja wspomniana przez OPa jest absurdalna. Np. na siłkę bym chętnie poszedł albo pojechał gdzieś dalej.
@trejn: chodzi o to, że PiS zrobi wszystko że by nie podpaść swoim wyborca, a jak wiadomo przecietny wyborca pisu ma 60 lat, emeryturke/rente i co niedziela jest w kościółku. Jeżeli by PiS zamknał kościoły to momentalnie rozwścieczył by 80% swoich wyborców, którzy wierza ze to właśnie modlitwa chorni ich przed tym śmiercionośnym wirusikiem


@to_nie_tak_jak-myslisz: W sumie racja, to jest tylko polityka. Dbanie o utrzymanie władzy, a nie walka o