Wpis z mikrobloga

@pitersi: Potrzebne źródło. W artykule Wikipedii "Globalne ocieplenie":

Dekadowe prognozy klimatu przygotowane w 2019 roku przez Światową Organizację Meteorologiczną wskazują, że średnioroczna globalna temperatura w okresie 2020-2024 będzie najprawdopodobniej mieścić się w zakresie 0,91–1,59 °C ponad poziomem przedindustrialnym, reprezentowanym przez wielolecie 1850-1900[7].


Jak dla mnie to 1 stopień to około 100lat.
  • Odpowiedz
Klimat się zawsze zmieniał .Teraz wychodzimy z epoki lodowcowej więc o jakie globalne ocieplenie chodzi?


@doniczkanawykopie: słuchaj, mam bardzo wazne pytanie, bo zawsze mnie to fascynuje w takich ludziach. Jak do tego doszedłeś, co jest źródłem tej bzdury? Coś kiedyś usłyszałeś i założyłeś, że tak jest bo ci pasuje? Czy zgłebiałeś jakoś temat? Czy nie przychodzi ci czasem do głowy myśl, że coś jest nie tak, że sprzeciwiasz się konsensusowi naukowemu,
  • Odpowiedz
@facetwsieci: dlaczego twój obrazek zaczyna się na latach 20 i kończy już na 80? Chyba bardziej nas interesuje aktywność slonca dzisiaj, gdy mamy rekordowe temperatury, a nie sprzed lat. I dobrze gdyby twój wykres miał więcej opisów niż daty
  • Odpowiedz
Wykresów masz od zaje*ania. Cokolwiek sobie wymarzysz "Solar activity cykles"

Google Cię gorąco zaprasza


@facetwsieci: Okay! W takim razie wygooglowalam za ciebie, a teraz proszę wytłumacz mi jeszcze raz jak twoja wcześniejszą mądrość odnosi się do większego przedziału czasu na wykresie, z naniesiona średnia temperatura dla porownania tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.....a - > Wykresów masz od zaje*ania. Cokolwiek sobie wymarzysz "Solar activity cyk...

źródło: comment_1614190078ZXrYtFFU6xVxdPHwEymhJy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Rozumiem jakby to była propaganda jakichś koncernów, ale zwykłe szaraczki powielające takie denialistyczne szurstwo nt. globalnego ocieplenia to już bardziej smutne niż śmieszne ()
  • Odpowiedz
Okay! W takim razie wygooglowalam za ciebie, a teraz proszę wytłumacz mi jeszcze raz jak twoja wcześniejszą mądrość odnosi się do większego przedziału czasu na wykresie, z naniesiona średnia temperatura dla porownania tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PannaYa: Ale patrz jakie to jest bezrozumne.

- za ocieplenie klimatu odpowiada aktywność słoneczna.
- ale klimat się ociepla, a aktywność słoneczna spada.
- SPISEG!

Równie dobrze można napisać,
  • Odpowiedz