Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki mam dziś urodziny. Pamiętam jak rok temu obchodziłem ten dzień w samotności jedząc sernik i popijając najtańszą wódką. W maju spotkałem jednak dziewczynę, która pokochała mnie z nadwagą i myślami samobójczymi. Przy niej zmieniłem się na lepsze, schudłem, znalazłem pracę i tak czas mija. Nie mogę się doczekać 16, żeby się zobaczyć i spędzić resztę dnia z moim #rozowypasek. Pamiętajcie, że z każdego gówna można wyjść. W moje urodziny, życzę Wam aby wszystko było dobrze i ułożyło się to co złe. #urodziny #wygryw #chwalesie
MrArdzi - Drogie Mirki i Mirabelki mam dziś urodziny. Pamiętam jak rok temu obchodził...

źródło: comment_16141486197KcLWuQJyE6l4ubT1FEtF8.jpg

Pobierz
  • 21
@nobrain: To prawda, nie można robić dla kogoś bo jak kogoś zabraknie to się traci motywację. Trzeba robić dla siebie ale czasem na dnie potrzebna jest ręka, która wyciągnie
@scotieb: Nie jestem może jakiś typowy przegryw ale dużo nacierpialem, wychowywany bez ojca, mama chorowała na raka więc musiałem po szkole od razu pracować chociażby na warzywach czy budowie. Jak skończyłem liceum to od razu praca. Nigdy nie miałem czegoś takiego jak wakacje. Wiecznie w szkole byłem wyśmiewany przez dziewczyny, że jestem brzydki, pryszczaty i nikogo nie znajdę. Mam też problemy z testosteronem. Aktualna dziewczyna jest moją pierwszą w życiu, dopiero