Wpis z mikrobloga

#pytanie #samochody #ubezpieczenia #oc

Kończy mi się ubezpieczenie na auto za 5 dni no i jeden z ubezpieczycieli przedstawił mi lepszą ofertę.
Zgodziłem się, rozmowa telefoniczna no i w celu finalizacji należy zapłacić hajs - NORMALNA SPRAWA

ale to normalne że typ przez telefon chce ode mnie numer blik albo dane karty kredytowej ?

#link4
  • 17
@Jestem_Tutaj: chodzi mi o to, że na wykopie potrafili komuś uprzykrzyć życie bo wstawił zdjęcie gdzie kupuje zupkę chińską albo jakaś studentka swoje gole zdjęcia - więc po co mam podawać dane.
@kodecss: pośrednik nie ma prawa do wykorzystywania twoich danych poza czynnościami doprowadzającymi do zawarcia umowy ubezpieczenia, naprawdę myślisz że ktoś by ryzykował utratą uprawnień i blokadą możliwości wykonywania zawodu dla randoma z internetów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kasiunia9321: po 1 skąd wiesz jakie mam ubezpieczenie, jaki samochód ile lat prawo jazdy.
Najtańsze ubezpieczenie w porówneo miałem 740 zł a tutaj było 1000 coś gdzie żeby uzyskać rabat te 150 zł to trzeba uzupełnić jakiś głupi test gdzie znając życie coś źle wypełnisz i masz 150 zł w plecy.

Tak samo jak w każdych typu promocjach - 200 zł cashbacku za telefon
Ale musisz wypełnić 20 załączników, wysłać zdjęcie
@kodecss: akurat zaskoczę Cię, bo mubi ma pytanie konkursowe, które brzmi jakoś tak: który kierowca rajdowy nas reklamuje? :D
I kasa jest wypłacana.

Druga polisę kupiłam z kodem polecającym. Rankomatu. Mieli oddawać 120 zł i nie oddają, bo są cwaniakami. Na forach nawet ludzie piszą, że im blokowali polecenia, bo komuś wysłali i za szybko zdobyli 5 poleceń :D

A co do porowneo, to też kiedyś byłam, ale w moim przypadku