Wpis z mikrobloga

Jakie to smutne among us podzielił los fallguys, która nie tak dawno była bardzo popularną grą pod względem widzów na twiczu oraz liczby aktywnych graczy na steamie.
Jak myślicie, dlaczego tego typu gry bardzo szybko się nudzą, tracąc większą liczbę graczy?
Gra jest popularna maksymalnie kilka miesięcy, po których traci 80% graczy.
Monotonia / bark nowych aktualizacji wprowadzających nowości? Czy cziterzy odbierający przyjemność z gry?
Gracze przez ostatnie 3 lata aż tak bardzo przyzwyczaili się do częstych aktualizacji wprowadzających nowości do gry (np. fortnite, apexlegends, lol, i może csgo, że po kilku miesiącach przestają grać w gry, w których praktycznie się nic nie zmienia?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat mireczki.
#amongus #mirkoamongus #gry #fallguys #csgo #steam #ps4
  • 9
@Pawci0o: bo gry nie competitive nie są fajne do oglądania na dłuższą mete a fall guys w sumie nie wiem czemu tak spadł sam przestałem grać dość szybko ale nie wiem czemu reszta osób też
@Pawci0o: among us nabralo hype totalnie losowo, po czym gracze proszac o zatrudnienie wiecej parcownikow (bylo 3 jest 5) tworcy mowa, ze nie chca i robia sami. Okazuje sie, zeby dodac nowe animacje jest potrzeba narysowac wszystko od zera.
Malo tego!
Cziterzy? Mamy ich w dupie, jakiekolwiek dodatki? Również mieli to w dupie. Zobaczymy jak nowa mapa wyjdzie, ale watpie zeby taki hype wrocil ¯\(ツ)_/¯
Co do fallguysów, osrali totalnie