Wpis z mikrobloga

Za chwile dzwonie do koleżanki, której świadcze nieodpłatną usługę bezpiecznego trzymania ~0,5 BTC (od stycznia 2016). Kiedyś ktoś jej zaoferował, że za zaległą fakturę jej zapłaci w BTC, bo ma problem z wypłatą do złotówek. Zgodziła się, ale nie miała swojego adresu i się bała, że coś pomiesza... to zapytała się, czy może podać mój i czy mogę jej przetrzymać, "bo jako informatyk to się znam". Cena bitcoina wtedy to było jakieś ~$420, więc trzymałem jej $210, czyli w przeliczeniu jakieś 800zł. Dzwonię do niej, bo kwota się robi zbyt poważna, na takie trzymanie :D

Jak ją znam, to nie bardzo śledziła kurs przez ostatnie 5 lat :D

#bitcoin #kryptowaluty
  • 22
Za chwile dzwonie do koleżanki, której świadcze nieodpłatną usługę bezpiecznego trzymania ~0,5 BTC (od stycznia 2016). Kiedyś ktoś jej zaoferował, że za zaległą fakturę jej zapłaci w BTC, bo ma problem z wypłatą do złotówek. Zgodziła się, ale nie miała swojego adresu i się bała, że coś pomiesza... to zapytała się, czy może podać mój i czy mogę jej przetrzymać, "bo jako informatyk to się znam". Cena bitcoina wtedy to było jakieś
mateusza - > Za chwile dzwonie do koleżanki, której świadcze nieodpłatną usługę bezpi...

źródło: comment_1614091215fnSahedBB993Wrt3lG0NX5.jpg

Pobierz